Як кодують від алкоголю

Спектр процедур, який отримав назву «кодування», знайомий людям з давніх-давен. Досить сказати, що кодувалися від пияцтва ще жерці Давнього Єгипту. Цей хороший спосіб проти залежності затребуваний і сьогодні. Він дозволяє провести комплексне лікування і закодуватися, відмовившись від спиртного назавжди.

Для того щоб сформувати алкогольний негатив, викликається блювотний рефлекс і неприйняття на підсвідомому рівні. Механізм впливу залежить від обраного способу терапії. Кодування може бути не тільки психологічним, а й медикаментозним, а скористатися послугою кодирование от алкоголизма в г. Харьков ви зможете в наркологічній клініці SNC.  

Доказано, при медикаментозному та психологічному кодуванні навіть мінімум алкоголю спровокує інтоксикацію. Це є відповідною реакцією організму на застосування лікувального складу. При уявній швидкодії і простоті кодування, побороти залежність виходить лише 20% алкоголезалежним.

У різних методів терапії є плюси і мінуси. Важливо розуміти, що вилікуватися можна тільки при щирому бажанні пацієнта. Те, що клініка може вилікувати до 90% своїх пацієнтів - міф!

Медикаментозне кодування

Медикаментозне кодування використовується наркологами, як ефективний варіант швидкого купірування абстиненції. При періодичній появі чергової тяги до спиртного алкоголік навряд чи зможе протриматися 21 день і дочекатися кодування психотерапевтичним способом.

Оптимальне кодування в такому випадку - із застосуванням медпрепаратів. Але, цей спосіб не можна використовувати частіше 3-х разів, тому що велика ймовірність розвитку побічних дій. Медикаментозне блокування застосовується при терапії хронічної алкогольної залежності.

Вартість кодування висока через необхідність тривалого прийому лікарських препаратів, наприклад, Вівітрола. Мета препарату - блокувати рецептори, що відповідають за отримання задоволення від прийому спиртного. Але алкоголік через важку залежності не завжди справно за приписами нарколога приймає призначені медикаменти.

У разі коли алкоголезалежний бажає купірувати черговий запій перед роботою або найважливішою подією поширений консервативний метод кодування. Результат досягається ін'єкцією алкоблокаторних препаратів. Склад вводять внутрішньовенно або використовують в таблетованій формі, а також проводять вшивання під шкірні покриви. Безпосередньо перед кодуванням потрібно підготуватися. Як мінімум 3 дні треба не пити.

Не можна кодуватися, якщо діагностовано проблеми з серцем, печінкою (гепатит, недостатність), нирками, ЦНС та ін.

Кодування лазером

Принцип лазерного кодування схожий з впливом на рефлексогенні оболонки людського мозку лазером. В результаті стираються інформаційні дані про залежність до алкоголю. Автори кажуть про високу результативність методу. Перед кодуванням необхідно очиститися за допомогою крапельниці. Кодування лазером не ліквідує фізичну потребу в алкоголі, тому не можна використовувати методику для повного позбавлення від хвороби. Але психічна тяга усувається. 

Кодування лазером - це безпечний і не особливо дорогий спосіб, його можна робити з повною анонімністю. Дає виправданий ефект при 1 і 2 стадіях алкоголізму.

Гіпноз

Принцип дії гіпнотичного кодування полягає в ліквідації вогнища збудження в головному мозку, вироблення неврологічного несприйняття спиртного при його вживанні. Дієві технології у багатьох фахівців сильно розрізняються, секрети не розкриваються.

Гіпноз - стан мозку, що межує зі сном і неспанням. Алкоголік отримує зовнішню інформацію, проте не може її обміркувати або переформулювати. Якщо в цей період завантажити програму, можливий розрахунок на зміцнення умовних рефлексів до відношенню вживання спиртного. Гіпнозом кодують на термін від 1 року. Наркологи практикують перекодування через 1-3 роки, термін встановлюється індивідуально. Все залежить від стану здоров'я алкоголіка, від стадії алкоголізму і готовності кинути пити.

Важкозалежні можуть зриватися, і тоді їх чекають неприємні відчуття, страхи, тривога, депресія, головний біль. Наслідки часто дуже важкі, розкодувати алкоголіка може тільки гіпнотизер, який проводив процедуру.