Така функціональність пояснюється наявністю навісного обладнання. Використовуючи додаткові пристосування можна змінювати призначення техніки.
Де купити мототрактор
Компанія "Агромеханіка", про яку детальніше можна дізнатися на сайті https://am.ua/mototraktora/ - мультибрендовий постачальник спецтехніки. У каталозі представлені мототрактори від таких відомих виробників, як Forte, DW, ДТЗ, Зубр, та інші.
Різноманітність брендів забезпечує широкий діапазон цін. Вибирати дистанційно агрегати зручно - до всіх варіантів наведені описи з фото. При необхідності менеджери нададуть клієнтам консультацію.
Як вибрати мототрактор
- Насамперед техніку порівнюють по виробнику. Перевага віддається продукції авторитетних компаній. Варто приділити увагу якості складання, перевірити передбачуваний термін експлуатації і тривалість гарантійного талона.
- Розмір ділянки визначає потужність техніки. Для території в 1-2 гектара вистачить пристроя з показниками до 15 к.с. Для великих ділянок варто замовити модель на 15-24 к.с.
- Варто взяти до уваги не тільки розміру території, але і її стану. Наприклад, посилена техніка буде потрібно для обробки сильно зарослих зон. Враховується також тип ґрунту.
- Перевірте привід техніки. Сьогодні можна купити мототрактор повно- і монопривідний. У перших підвищена тяга, хороша прохідність. Вони привертають легкістю управління і маневреність. Моноприводні не такі важкі і економічніше витрачають пальне.
- Визначитися з приводом допоможе тип ґрунту. Рекомендується для суглинних грунтів вибрати повнопривідні мототрактори. Такі важкі грунту буде легше обробляти. Для піщаних грунтів досить моноприводних агрегатів.
- Має значення тип охолодження. Сучасна техніка переважно оснащується рідинною системою. Таке охолодження ефективніше повітряного, двигун краще захищений.
- Виробники експериментують з гідравлікою мототрактора. Вона може бути одно- і двосекційною. Перша дозволяє ставити навісне обладнання тільки на задню частину техніки. Двосекційна розрахована на переднє пристосування - ковші, відвали.