Особливості пригону авто з США

Автомобілі з США з пробігом і в хорошому стані опинилися дуже затребуваним товаром на українському ринку. Останнім часом держава приймає все більше законів, які дають можливість українцям на вигідних умовах завозити в країну електрокари і іномарки з ДВС.

Незважаючи на солідну відстань між Штатами і Україною, покупка авто відбувається безпечно, професійно, без неприємностей. І розглядати такий варіант покупок вже давно треба як звичайний спосіб придбання автотранспортного засобу, не зациклюючись на таких відмовках, як далеко, не зрозуміло, боязно і т.д.

Купити машину в США доступно декількома способами: зайнятися всіма питаннями самостійно або підшукати кваліфікованого помічника. Звичайно автолюбителі України звертаються до компетентних співробітникам компанії Taurus Car, про яку детальніше можна дізнатися на сайті HTTPS://tauruscar.com.ua/, котрі грамотно, оперативно і без зайвих переплат доставлять з-за океану вподобане вами авто.

У чомусь вигідний перший спосіб, в чомусь - другий. Розібравшись в кожному із способів, можна знайти прийнятне для себе рішення.

Однак при будь-яких обставинах основні платежі зберігаються:

  • вартість автотранспортного засобу на автоаукціоні;
  • збір аукціону;
  • трансфер машини з майданчика, де вона зберігалася, в американський порт;
  • транспортування автомобіля зі Штатів в одеський порт. Авто з Америки, що доставляються в Україну морським шляхом, прибувають саме в Одесу;
  • паркінг в українському місті, поки пройде митне оформлення і сертифікація;
  • оплата допомоги експедитора;
  • сертифікація;
  • митне оформлення;
  • оплата брокерських послуг;
  • мита і податки, ПДВ, відрахування в ПФУ.

Якщо власник авто бажає, він може застрахувати вантаж перед відправкою з американського порту на той випадок, щоб компанія-посередник відшкодувала збитки, якщо з моделлю щось трапиться на кораблі.

Фахівці проводять фотозйомку, фіксують стан авто до навантаження в контейнер, а потім фотографують машину, коли її вивантажують в Одесі. Невідповідності в стані автомобіля порівнюють і потім вирішують з клієнтом всі виникаючі питання. У складеному договорі обов'язково прописані випадки і ситуації, коли збитки покриває компанія-посередник, а коли - ні.

Як вибрати компанію-посередника

Автолюбителі, які не горять бажанням летіти до Америки і займатися документальним оформленням купленого автомобіля, його доставкою в Україну, розмитненням, можуть скористатися допомогою профільних компаній, як Taurus Car. Фахівці з багаторічним досвідом знають, як діяти на кожному етапі придбання автомобіля з США. Вони зроблять все грамотно, простежать за оформленням документів і доставкою авто новому покупцеві, застрахують вантаж за бажанням клієнта і т.д.

Але не всі компанії працюють чесно і сумлінно, так як попит на американську автотехніку зростає, кількість посередників також збільшується і серед таких компаній дуже мало професіоналів, а дилетантів багато.

Пропонуємо скористатися порадами фахівців, щоб вибрати компетентного помічника і не потрапити в тенета шахраїв:

  • відразу розуміти, що конкретно ви хочете отримати від компанії: підбір і покупка авто, або ж транспортування, допомога в митному оформленні. Фахівці можуть допомогти в кожному конкретному випадку або повністю займатися всією операцією - це послуга називається «під ключ». Саме так в більшості випадків автолюбителі співпрацюють з посередниками, оскільки це зручно;
  • при виборі компанії потрібно поцікавитися її діяльністю, читати відгуки колишніх клієнтів, запросити основну інформацію: скільки років на ринку, які автомобілі і в якій кількості привезли в Україну, що за репутація серед конкурентів;
  • з компанією-помічником обов'язково укладають договір, в якому прописують, що зобов'язується зробити компанія, в які рядки, яку несе відповідальність, а також вказані зобов'язання і відповідальність клієнта;
  • обов'язкова перевірка інвойсу. Цей документ продавець оформляє за правилами і віддає покупцеві. Тут вказані всі послуги та їх вартість.