Ось 10 головних помилок, які здійснюють недосвідчені матусі при виборі першого одягу для свого малюка.
Незручний одяг
Краса вимагає жертв, але не у випадку з немовлятами! Складний крій, велика кількість швів та іншого декору - не найкращий вибір для малюка. Залиште ці наряди для фотосесії, а для повсякденного носіння використовуйте класичні моделі. Саме в інтернет-магазині rola.com.ua ви зможете по найкращій вартості придбати красивий, зручний і безпечний одяг для новонароджених і доросліших діток.
Також при виборі боді і кофтинок віддайте перевагу тим, що застібаються на грудях, а не надягають через голову. Перші три місяці життя малюк ще не вміє тримати голівку, і процес одягання може стати для вас справжніми тортурами!
Дрібні деталі на одязі
Намистини, красиві гудзики, паєтки та об'ємні нашивки - це дуже красиво, але непрактично абсолютно! Всі ці деталі з легкістю можуть виявитися в роті у вашої дитини. До того ж уві сні вони можуть врізатися в шкіру малюка, створюючи йому серйозний дискомфорт.
Комірці
При виборі одягу малюкові звертайте пильну увагу на цю деталь. Комір не повинен бути тугим і дуже високим. Це ускладнить процес одягання, а дитині буде незручно крутити головкою. До того ж уві сні його дихання буде утруднено, адже він дихає набагато глибше.
Синтетика
Яскрава і красива - такий одяг ідеально підійде для фотосесії, але не для постійного носіння. Синтетичний матеріал не пропускає повітря і вологу - ваш малюк швидко спітніє і запрацює попрілості, які потрібно буде лікувати.
Одяг не за розміром
Буває, нам подобається одяг деяких виробників, але він ніби зшитий для великих дітей. Тобто по зростанню підходить, але впору найвгодованішому карапузові. Просто в деяких країнах світу дітки дійсно мають інші пропорції, наприклад, в Китаї. Але своєму малюкові такий одяг краще не купувати - або він буде сковувати рухи, або заплутається в великій кількості тканини.
Взуття для малюків
Взуття потрібне дитині, коли вона починає ходити. До цього моменту в ньому немає необхідності. Якими б чарівними не були черевички, краще купіть малюкові пінетки - вони теж бувають неймовірно красивими. Є і зимові варіанти пінеток - болоньєві на пуху або синтепоні.
Чепчики для новонароджених
Сьогодні мами прагнуть відмовитися від цієї деталі в гардеробі новонароджених. А дарма! Адже через головку малюк втрачає дуже багато тепла. Чепчики потрібно обов'язково надягати в перші три місяці життя дитини. Навіть якщо в його кімнаті досить тепло.
Сто одежинок
Дитина дійсно потребує укутуванні тільки в перший місяць життя. Згодом її терморегуляція нормалізується, і всі спроби надіти на дитину побільше закінчуються перегріванням. Дитина, якій жарко, - неспокійна дитина, але вона не скаже вам про це, тому буде кричати і плакати.
Одягайте малюка так само, як і себе, а для дітей до 3-х місяців - додайте зайвий шар у вигляді шкарпеток і маєчки / боді.
Обробка одягу перед носінням
Перед тим, як надіти на дитину новий одяг, необхідно її випрати. Все ж імунітет у дитини не настільки потужний, як у дорослого. Через шкіру можна підхопити інфекції і грибки людей, які до цього чіпали ці речі. А одяг для новонародженого рекомендується ще і гладити з двох сторін.
Етикетки
Етикетки можуть подряпати ніжну шкіру малюка, в рідкісних випадках сам матеріал етикетки може викликати роздратування. Щоб уникнути цього етикетки варто зрізати. Більш того, для малюків в перші місяці життя рекомендують надягати одяг швами назовні. У багатьох виробників, до речі, є цілі колекції, де наявність швів зовні зовсім не псує зовнішній вигляд вашої крихти.