Також важкий дим широко застосовується на концертах артистів, як правило, під час виконання ліричних композицій. Зустрічається використання важкого диму в кіно, музичних кліпах, на презентаціях товарів і послуг, на дитячих заходах і т.д. Словом, застосовується важкий дим в досить вузькій сфері, але без нього часом ніяк не обійтися, а на сайті https://firespirit.kiev.ua/tyazhelyj-dym/ ви зможете замовити цей чудовий спецефект на весілля та інші святкові міроприємства у Києві.
Що таке важкий дим і особливості його використання
Не будемо лізти в нетрі хімії і скажемо просто: важкий дим отримується в результаті реакції сухого льоду (діоксид вуглецю) і води. Якщо шматок сухого льоду кинути в воду, то можна буде спостерігати ефект, візуально схожий на кипіння води, викликаний переходом з твердого стану льоду в газоподібний. Це і є утворенням важкого диму. Для того, що б реакція проходила більш інтенсивно потрібно що б вода була гарячою. Ось і весь секрет.
Варто відзначити, що важкий дим нетоксичний, не проводить електрику. Він не піднімається від підлоги на рівень вище 60 см. І після припинення реакції просто зникає. Сухий лід для його утворення легко купити практично в будь-якому регіоні і нескладно транспортувати.
Є свої нюанси в роботі з сухим льодом на заходах.
- По-перше, у нього дуже низька температура (мінус 78,5˚ С). Тому, працювати з сухим льодом потрібно в щільних рукавичках. В іншому випадку, Ви ризикуєте отримати обмороження шкіри.
- По-друге, дим одержуваний в результаті реакції (важкий дим) це сильно концентрований вуглекислий газ. Здавалося б, що такого? Вуглекислий газ навколо нас завжди. Певна його частка є в повітрі і нічого страшного. Але, дихати виключно вуглекислим газом зовсім не весело і може призвести до втрати свідомості, тому домашніх тварин і маленьких дітей ми рекомендуємо тримати на руках під час запуску важкого диму. Приміщення після роботи бажано провітрити (що б підвищити кількість кисню в повітрі).
- По-третє, коли реакція сухого льоду і води проходить дуже інтенсивно, дим підхоплює з собою частинки води, які разом з ним стеляться по підлозі. В результаті, дуже часто підлогу в приміщенні де працювали з важким димом виходить вологим. Якщо випускати дим з генератора плавно, то цього можна уникнути.
Тепер, коли теоретична частина створення спецефекта вам зрозуміла напрошується питання: а де повинен відбуватися цей хімічний процес? Невже Ви можете взяти будь-яку ємність, налити туди теплої води, кинути сухий лід і отримати важкий дим? Так все вірно. У домашніх умовах ви можете провести такий експеримент і порадувати своїх близьких. Але, в роботі на заходах серйозніше вам потрібно відповідне обладнання. Таким обладнанням і є генератор важкого диму.
Генератор важкого диму дозволяє надавати послуги танцю в хмарах на заходах на професійному рівні. Відповідно, підвищується рівень послуги та її вартість. За допомогою генератора важкого диму Ви зможете прогріти воду до потрібної температури і підтримувати її протягом всього заходу. Також, ви зможете регулювати швидкість самої реакції, що дозволить Вам заповнити зал димом з потрібною інтенсивністю і в потрібному напрямку. Час роботи генератора низького диму не обмежена і залежить виключно від кількості сухого льоду в наявності.