Найкращим і відповідним варіантом є рибки в акваріумі. До речі, багато корисної і цікавої інформації про рибки ви знайдете на сторінках популярного видання gorodprizrak.com. Але щоб джерело матеріального благополуччя запрацювало, необхідно дотримуватися низки правил.
Отже, робимо вибір акваріума за методикою Фен-шуй та приручаємо удачу!
Вибір акваріуму
Найперше з чого варто почати - це вибрати потрібну кімнату, куди поселяться рибки. Ідеально підійде велика. Вона має бути досить просторою і звичайно добре освітленою.
Потім переходимо до вибору самого акваріуму. Він звичайно повинен добре гармонувати з кімнатою та її розмірами. Розмір має велике значення. Вибір занадто маленького акваріума обмежує ваші можливості у досягненні благ. Вибір же занадто великого акваріума для кімнати внесе у життя великий розкид бажань, і непотрібну життєву суєту. Ідеальне рішення - це акваріум середнього розміру і, що досить важливо, він має бути до вподоби.
Вибір мешканців акваріуму за методикою Фен-шуй
Орієнтація у виборі рибок це насамперед свої відчуття. Адже буквально кожна рибка - це домашній талісман та захисник.
Класичний символ багатства, безперечно, золота рибка. Тому акваріум, створений, за методикою Фен-шуй дуже пізнаваний. У ньому плавають золоті рибки у компанії з однією чорною рибкою.
Золота рибка приваблює багатство, тому таких рибок має бути кілька. Чорна рибка мешкає в акваріумі, змітаючи всі перешкоди на своєму шляху і поглинаючи негативну домашню енергію. Таке ідеальне поєднання підходить для різкого кар'єрного зростання і негайного екстреного поліпшення матеріально-фінансового стану. З такими мешканцями будинку починає формуватися високий стабільний дохід.
Кількість рибок в акваріумі. Треба пам'ятати у тому, що Фэн-шуй – це мистецтво читати й створювати символи. Наприклад, число 9 – це символ неба, і тому є відповідним, як і інше число, кратне 9. Фахівці Фен-шуй також схвалюють цифру 3, і стверджують, що її властивості надають позитивний ефект. Європейська культура довіряє цифрі 7, має відмінну репутацію успіху і везіння. Тому можна, завести наприклад 6 золотих рибок і одну чорну.
Правила Фен-шуй в установці акваріума
Напевно, найважливіше це правильне встановлення акваріума в квартирі. Відповідне місце установки це північ, схід або південний схід. Не дозволяється ставити акваріум на півдні. Тому що в цьому випадку енергії починають конфліктувати. Південь - це вогненна стихія, і якщо вона зіткнеться з водою, наслідки виявляться несприятливими!
Ідеальний варіант установки акваріума – це вибір вітальні. Не підходять приміщення:
- спальня;
- кухня;
- приміщення без вікон (коридор).
У жодному разі не можна ставити його навпроти вхідних дверей. У такому разі удача просто йтиме, а довгоочікувані фінанси почнуть витікати з дому під виглядом незапланованих витрат і несподіваних рахунків.
Не забороняється ставити акваріум у тихий, не надто помітний кут. У такому разі, Фен-шуй говорить про те, що й удача хоч і не оглушлива, зате надійна і що дуже важливо стабільна. Така удача завжди буде захищена від заздрощів і пліток.
У варіанті, коли акваріум стоїть на почесному, найпомітнішому місці в будинку, гарний для певних цілей, він гарантує втілення в життя неординарних і амбітних ідей.
Останнє правило в установці це розташування його на рівні очей. Розташування його дуже низьке, ускладнює успіху знайти вас. Занадто високе, вище за зростання, не дозволяє контролювати життєві події.
Інтер'єр акваріума по Фен-шуй
Сьогодні в моду входить абсолютно різний і неймовірний дизайн, футуристичний або теоретичний. Рибка може плавати між планетами в Сонячній системі чи каюті на «Титаніку».
Фахівці наполегливо рекомендують не створювати внутрішній інтер'єр, який будь-яким чином може вказувати на крах чи поразку, чого гірша бідність чи смерть. Тому не варто ставити в акваріум затоплений корабель, зруйнований замок або пластмасовий скелет. Все це явно не доречно з метою, благополуччя.