Мешканці Одеси мають чудову нагоду відвідати сучасний ТРЦ Riviera, детальніше про цей заклад ви дізнаєтесь на https://www.riviera.com.ua, де на площі понад 80 тис. квадратних метрів розташовано 190 торгових точок, багато закладів харчування, кінотеатри, дитячі майданчики, різноманітні атракціони і зони відпочинку.
Але як грамотно сходити в ТРЦ, щоб зекономити час та гроші? Маючи чіткий план та деяку фінансову стійкість, ви зможете отримати максимальну користь зі своєї наступної подорожі до торгового центру.
Визначте свій стиль покупки
Який ви покупець? Ви той, хто вривається, бере те, що йому потрібне, а потім мчить назад на стоянку? Чи ви той, хто любить повільно тинятися з одного кінця торгового центру в інший, робити покупки у вітринах і спостерігати за людьми без будь-якої конкретної мети? Обидва типи покупців можуть досягти успіху в торговому центрі, але краще заздалегідь скласти план гри.
Так само варто вирішити, чи є ви соціальним покупцем або самотнім воїном. Хоча робити покупки з друзями може бути весело, можливо ви не зможете піти в потрібний магазин саме в той момент, коли захочете. Це вас засмутить? У такому разі краще діяти самостійно.
Обміркуйте свою мотивацію до покупок
Ви купуєте конкретну річ, яка вам життєво необхідна, чи це предмет розкоші? Робите подарунок другові, чи просто шукаєте невелику дрібничку, щоб підняти собі настрій? Хоча трохи роздрібної терапії - це нормально, переконайтеся, що ви дотримуєтеся помірних звичок купівлі.
- Перед придбанням установіть чіткий бюджет. Не приміряйте і не торкайтеся речей, що перевищують цей бюджет. Якщо ви бачите товар, який явно виходить за межі вашого бюджету, не затримуйтесь на ньому.
- Тримайте свої імпульси під контролем. Може, тобі потрібна нова пара взуття. Але якщо ви вийдете з магазину з сімома новими парами, це може бути ознакою того, що у вас пристрасть до покупок.
- Якщо ви щотижня ходите магазинами, опиняєтеся у величезних боргах від покупок або часто намагаєтеся приховати свої покупки від своїх близьких, це може бути ознакою того, що у вас пристрасть до покупок. Зверніться по допомогу до психіатра, який спеціалізується на наркозалежності.
Вивчіть товари, перш ніж йти до торгового центру
Якщо вам потрібен конкретний предмет (наприклад, сковорода), але його можна знайти в декількох магазинах торгового центру, дізнайтеся, в яких магазинах він є (наприклад, в універмазі, такому як Macy's, або в спеціалізованому магазині, наприклад Williams-Sonoma). Ви ж не хочете, щоб потрапити до торгового центру, а потім виявити, що там немає магазинів, у яких можна знайти потрібний вам товар. Також корисно вказати ціни на товари, які ви знайшли в Інтернеті, та використати цей список для порівняння цін, коли ви потрапите до магазину. Як правило, ви можете знайти каталог магазинів на веб-сайті торгового центру.
Не думайте, що тільки тому, що магазин був у торговому центрі п'ять років тому він залишиться там і сьогодні. Багато закритих торгових центрів, зокрема, втратили дохід за останні десять років і мають проблеми зі збереженням невеликих магазинів (а іноді навіть великих універмагів, які їх закріплюють).
Сходіть у торговий центр у неробочий час
Найзавантаженіший час у торговому центрі - вихідні, особливо вдень. Якщо ви волієте робити покупки в менш напружений час, постарайтеся піти рано-вранці або ввечері в будні дні.
Майте на увазі, що в деякі дні – наприклад, у вихідні між Днем Подяки та Різдвом (особливо Чорною п'ятницею) – торгові центри часто бувають дуже завантаженими. Якщо ви плануєте робити покупки протягом цього періоду часу, перевірте веб-сайт магазину, щоб дізнатися, чи доступний товар у звичайному магазині. Якщо його немає в цьому конкретному магазині, це заощадить вам час і заощадить розчарування.
Купуйте одяг вечорами у четвер
Більшість великих роздрібних торговців одягом (у торгових центрах та інших місцях) переставляють свої стелажі вечорами четверга, щоб підготуватися до натовпу на вихідних. Якщо ви підете у четвер, ви зможете побачити найновіші товари за повною ціною, а також останні новинки на торгових стійках.
Вам також слід шукати одяг через 6-8 тижнів сезону. Наприклад, багато магазинів випускатимуть осінній одяг у серпні чи вересні. Якщо ви можете почекати до жовтня-листопада, щоб запастися новими светрами, то швидше за все ви отримаєте вигідну угоду.
Шукайте пропозиції у задній частині магазину
У більшості магазинів дуже хороші товари за повною ціною знаходяться прямо перед вами, просто чекаючи, щоб ви витягли свій гаманець. Але якщо вам дійсно потрібні найвигідніші пропозиції, то вирушайте в задню частину магазину, тому що саме там зазвичай знаходяться товари зі знижкою та розпродажем.
Але пам'ятайте, що не можна просто купувати якісь предмети лише тому, що вони вигідні чи продаються, оскільки вони можуть стати марними.