Ще нещодавно основним елементом приміщення санвузла була ванна кімната. Але сьогодні ситуація дуже змінилася. Все більше власників квартир та заміських будинків зупиняють свій вибір на користь душових кабін. Вони забезпечують максимально комфортне проведення водних процедур, а також дозволяють знизити витрати на комунальні платежі.
Однак варто відзначити, що будь-який душ, незалежно від його конфігурації, має бути укомплектований якісним та функціональним душовим набором. Однак вибирати таку сантехніку необхідно з урахуванням низки важливих факторів.
На що звернути увагу
Перш ніж купити душовий гарнітур, необхідно врахувати:
- зручність. Сантехніка має бути комфортною для використання кожним членом сім'ї;
- надійність. Бажано звертати увагу на продукцію від відомих, перевірених торгових марок;
- дизайн. Він повинен відповідати загальній концепції оформлення інтер'єру ванної кімнати;
- вартість. Важливо пам'ятати, що не завжди ціна відображає якість;
- матеріали виробництва. Це може бути латунь, алюміній або нержавіюча сталь з додатковою обробкою хромом або нікелем.
Що стосується ціни, то не завжди необхідно гнатися за найдорожчими моделями гарнітурів. У ряді випадків вони можуть бути оснащені тими функціями, які не завжди використовуються в процесі експлуатації.
Типи наборів
Існує кілька основних різновидів душових наборів. Серед них:
- Ручний душ. Включає лійку та гнучкий шланг. Основна перевага – мобільність.
- Верхній душ. Призначається для стаціонарного монтажу, що дозволяє регулювати напір води в невеликих межах.
- Панелі. Такий комплект включає не тільки ручний душ, а й гідромасажну установку. Для використання потрібен високий рівень тиску в системі.
- Гігієнічний душ. Застосовується як альтернатива біде, включає штангу, кріплення та лійку.
При цьому найбільш популярними є набори, які містять не тільки лійку на шлангу, але й додаткову штангу. За рахунок такого компонування набори є найзручнішими у використанні, мають високу функціональність і практичність.
Крім того, варто відзначити, що душовий набір може бути призначений як для відкритого, так і прихованого монтажу. Моделі першого типу простіші в установці та обслуговуванні, а другий варіант вимагає професійного підходу до монтажу, проте дозволяє заощадити простір душового куточка.
Джерело: ukrinstal.com.ua