Тому кожна поважна господиня повинна знати, який посуд їй знадобиться, а який купувати зовсім необов'язково. Рано чи пізно вірне рішення буде прийнято, ось тоді саме час купити посуд недорого в інтернет-магазині kyivposud.com.ua.
Психологи стверджують, що не існує жінок не здатних вести домашнє господарство, а існують ті люди, які загубилися зі своїм негативом до цього. Правильна організація робочого місця та правильний вибір посуду породжує бажання творити та радувати своїх улюблених різними стравами.
Робимо вибір
В магазинах з безліччю товарів нелегко вибрати саме те, що вам потрібно. Сучасне виробництво прагне створити продукцію, яку так і хочеться взяти в руки та купити. Всі вони прекрасні, тому що ж зробити вибір у цьому достатку?
Фахівці кажуть, що перед покупкою обов'язково потрібно відповісти собі на запитання:
- Скільки посуду вміститься на кухні;
- Що вважають за краще готувати домочадці.
Потрібно врахувати, що кухні в багатоповерхових будинках, як правило, невеликі, тому в першу чергу необхідно задуматися більш розумному використанні простору.
Спочатку необхідно розставити побутову техніку, оскільки жодна господиня не може обійтися без неї. Навіть у разі відсутності у вас в даний момент всієї необхідної техніки для кухні, все ж таки варто подумки розставити їх по місцях, так як з часом вона, швидше за все, з'явиться у вашому будинку.
Після цього можна розпочати формування списку необхідного посуду. На початковому етапі включайте столові прилади, а також тарілки, і чашки. Не забувайте про те, що посуд, необхідний щодня, зберігають на кухні. Тому не потрібно купувати по кілька однакових екземплярів на кожну людину у вашій родині.
Потім необхідно визначитися зі стравами, якими ви найчастіше балуєте коханих, або з раціоном сім'ї. Шанувальнику узбецької кухні не обійтися без казана, російської без млинцевої сковорідки. Комусь обов'язково буде потрібна супниця. Кожен матиме свій список, немає спільної інструкції для всіх, але існують рекомендації, які будуть корисні всім.
Список необхідного посуду
- Каструлі. Їх необхідно придбати щонайменше 3 штуки. Усі вони мають бути різного діаметра. Одна глибока каструля є незамінною для приготування супів, друга, середня – послужить вам для варіння каш і гарнірів, а в третій, маленькій – можна швидко розігріти їжу, варити яйця та киселі. Це мінімальний набір, який розрахований на невелику кількість мешканців. Якщо у вас велика родина, каструль, звісно, знадобиться більше. Також не зайвим буде придбати сотейник, тому що він дуже зручний для використання на кожен день.
- Сковороди. Їх також необхідно придбати щонайменше 3-х різновидів. Для приготування м'яса використовують чавунну сковороду або будь-яку іншу, але обов'язково глибоку, може й невелику, але з товстим дном та стінками. Друга сковороду вибирають середнього розміру, вона потрібна для смаження. Третя – маленька, для сніданків тощо. Якщо ви любите і часто печете млинці, знадобиться спеціальна сковорода - млинець.
- Тарілки, чашки, салатниці. Потрібні окремі тарілки для супу та других страв, до того ж кілька для подачі страв.
- Столові прибори. До них відносять виделки, ножі та ложки. Існує багато різних видів столових приладів. Кожна сім'я має визначитися з тим, що їм справді знадобиться.
- Ножі. До вибору ножів варто поставитися особливо серйозно. Оптимальним варіантом буде покупка набору ножів, в якому буде нож для різання овочів, оброблення риби, м'яса, хлібний і універсальний ножі.
- Миски, сито, друшляк. Необхідний мінімум – це кілька глибоких чаш для замішування тіста та салатів.
- Віночок, качалку, овочерізка, ополоник, обробні дошки. Обробних дощок потрібно придбати кілька, у зв'язку з тим, що для м'яса, риби, овочів та хліба потрібна окрема дошка.
І еасамкінець: найкраще буде вибрати посуд з одного набору чи лінії. Це надасть вашій кухні більш охайного вигляду, і зробить процес приготування та подачі їжі більш естетичним.