Робота за кордоном: переваги
Кожна людина має свої причини, через які її не влаштовує працевлаштування у своїй країні. Хоча іноді складно знайти роботу у своїй державі, якщо є якісь певні вимоги. Найчастіше це розмір заробітної плати, який набагато менший у порівнянні з Європою чи Америкою.
Виходом із такої ситуації є робота за кордоном, де навіть низькооплачувана праця принесе більше грошей, ніж в Україні. У цьому контексті хочеться порадити роботу для дівчат за кордоном, зокрема в Лівані від агентства J & J s.a.r.l Models and Artists. Гарантується дохід від 3000 $ на місяць. Офіційне працевлаштування, медичне страхування, проживання в готелі біля моря з усіма зручностями, державний контракт щомісяця підписується в міграційній службі та надання тимчасової реєстрації.
Здобуття хорошого доходу – не єдина перевага працевлаштування за кордоном. Також до плюсів належать:
- Можливість згодом залишитися на ПМП. Яким би патріотом не була людина, він насамперед думає про майбутнє – своє, сім'ю. За кордоном воно бачиться стабільнішим і забезпеченішим, тому для багатьох це привабливо. Початковий виїзд працювати за кордон дозволяє оцінити обстановку, познайомитися з людьми, які можуть сприяти подальшому переїзду. У цьому сенсі наших громадян більше приваблює робота в Європі, бо європейський менталітет українцям ближчий за американський.
- Перспектива побачити інші країни. Це особливо приваблює любителів подорожей. Здійснювати поїздки за кордон на гроші, зароблені в Україні, вдається небагатьом. Тому добрим виходом є працевлаштування за кордоном. Як правило, в цьому випадку люди шукають роботу, яка не займатиме у них більшу частину дня. Для них не надто важливий і значний заробіток. Головне, щоб його вистачало на проживання та поїздки країною.
Самотні люди мають ще одну перевагу – можливість зустріти кохану людину в іноземному середовищі. Якщо почуття виявиться взаємним, може вирішитись і питання з переїздом за кордон.
Ким можна працювати за кордоном
Як свідчать статистичні дані, найчастіше за кордоном українцям пропонують низькокваліфіковану працю. До неї належать:
- збирачі сільськогосподарського врожаю;
- офіціанти;
- покоївки;
- будівельні різноробочі;
- працівники кухні.
Оплачується така праця добре, не потребує особливих навичок, але для виконання таких робіт потрібна працездатність на високому рівні. Якщо людина звикла сидіти в офісі, то тривала фізична праця може здатися напруженою.
Як правило, роботодавці чекають від своїх робочих старанності та гарної дисципліни. Дуже цінується працьовитість. За кордоном існує потреба і в персоналі, що відноситься до високої кваліфікації – це фахівці з IT-технологій, лікарі, інженери. До таких людей висувають великі вимоги. У них має бути не лише прекрасна освіта, а й практичний досвід, який вони можуть застосувати на роботі за кордоном. Також, якщо людину беруть фахівцем, їй обов'язково потрібно знати мову країни, в якій вона працюватиме.
Обидва варіанти по-своєму привабливі, але другий важче здійснимо. І все ж таки українці використовують усі можливості, щоб спробувати свої сили на іноземній ниві. Декому вдається не просто заробити, а й згодом відкрити свою справу за кордоном. Кожен знаходить у закордонній діяльності свої переваги, які є.