Наразі, пошуком роботи без наявного досвіду цікавиться багато людей, а особливо, це стосується молодих фахівців, які тільки но отримали середню або вищу освіту. Майже кожна вакансія в огляді містить вимогу щодо наявності, мінімум 1-2 років перебування на аналогічній посаді. Тому, процес затягується та перетворюється на справжній квест.
Але, не дивлячись на це, існує безліч способів прискорити пошук, про які варто дізнатися кожному. Додатково, сьогодні можна зустріти деякі варіанти професій, що взагалі не потребують досвіду. Але, про все за порядком. А, якщо потрібно трохи відволіктися від буденних справ, можна перейти на сайт vipcasino, яке пропонує каталог з 3 000 слотів та різні бонуси.
Що варто зробити в першу чергу
Не кожен новачок усвідомлює власний потенціал, тому перш ніж шукати роботу, варто оцінити власні навички та зацікавлення. Відповідна дія допоможе людині визначитися з галуззю, яка матиме можливість повністю розкрити її здібності. Також, варто зробити кілька інших важливих кроків до майбутньої кар’єри:
- Пошук вакансій можна здійснювати за допомогою спеціальних джоб-сервісів або соцмереж (головне - скласти грамотне резюме);
- З метою надбання певного досвіду, можна пошукати додаткове стажування в компанії за фахом;
- Потрібно постійно розвиватися у вибраній галузі, наприклад, читати спеціальну літературу, проходити додаткове навчання тощо;
- Варто розробити особистий план пошуку, який не дозволить людині втратити мотивацію.
Додатково, можна розглянути такі вакансії, до яких найчастіше залучають молодих спеціалістів, що не мають досвіду. Тобто, можна почати з роботи кур’єром, продавцем або касиром. При цьому, не варто забувати й про можливість отримання допомоги від державного центру зайнятості, кар’єрного консультанта або фахового молодіжного центру.
Додаткові лайфхаки, які допоможуть швидше досягти мети
Якщо людина без досвіду прагне швидко реалізувати себе в певній галузі, їй потрібно почати з аналізу власних сильних сторін. Наприклад, сучасні роботодавці цінують такі корисні вміння, як: легке знаходження спільної мови з людьми, швидке засвоєння нових знань, працьовитість та уважність до деталей. Попри стандартні канали пошуків роботи, можна використовувати особисті контакти.
Окремої уваги потребує й підготовка до співбесіди, яка передбачає ретельне ознайомлення з компанією, опрацювання відповідей на типові питання та пунктуальність. Додатково, не слід відмовлятися від проявів ініціативи та позитивного настрою. Це може позитивно вплинути на рішення рекрутера щодо кандидатури пошукача.
Реклама