Магнітний конструктор – цікава іграшка для дитини

Про конструктори зараз знає кожен, але небагато кому відомо, що він може бути ще і з магнітом усередині. Дитячий магнітний конструкторце іграшка, деталі якої легко з’єднуються між собою, оскільки всередині у них є магнітик. Завдяки цій особливості елементи магнітного конструктора можна з’єднати практично під будь-яким кутом. Аби роз’єднати деталі, необхідно трішки додати зусиль. Але таке завдання не вимагає великої сили, тому його зможе виконати будь-яка дитина.

Чи корисний магнітний конструктор для дитини?

Відповідь тут однозначна: так, магнітний конструктор сприяє розвитку дитини. Він буде:

  • тренувати дрібну моторику рук. Поки дитина перебиратиме деталі між собою та обиратиме, яким боком їх з’єднати, вона навчиться контролювати роботу своєї кисті. Це буде чудовою підготовкою дитини до письма;
  • розвивати уяву та фантазію. Перед тим, як зібрати із конструктора той чи інший об’єкт, дитині неодмінно потрібно буде уявити його, придумати, якого розміру та форми деталі потрібно обрати для цього. Отож, у процесі такої гри в дитини відмінно розвиватимуться і фантазія, і уява;
  • навчати дитину посидючості та вмінню концентрувати увагу на виконанні певної задачі. Без таких навичок дитина не зможе скласти обраний об’єкт із конструктора;
  • знайомить дитину із таким поняттям, як проектування. Адже з’єднання між собою деталей конструктора – це не що інше, як проектування;
  • розширить кругозір дитини. Гра з магнітним конструктором познайомить дитину з поняттям «колір», «форма», «геометрична фігура», «пропорція», «стійкість конструкції» тощо.

Які бувають магнітні конструктори

Усередині деталей усіх конструкторів цього типу є магніт. Найважливіша ознака, за якою розрізняють такі набори, - це форма елементів. Вони можуть мати таку форму:

  • палички (стрижні) з магнітами на кінцях;
  • геометричні фігури (трикутники, багатокутники, квадрати тощо);
  • додаткові елементи для складання конкретного об’єкта, наприклад, колеса для машинки, фігурки персонажів тощо;
  • деталі, на які нанесений особливий принт (наприклад, стіни чи дах будинку).

Більшість деталей магнітного конструктора – плоскі. Хоча зустрічаються і об’ємні деталі.

На що звертати увагу під час вибору іграшки?

Обираючи для дитини новий магнітний конструктор, зверніть увагу на:

  1. Матеріал, із якого його виготовлено. Зовні деталі можуть бути пластиковими або з дерева (дерев’яні моделі зустрічаються рідко). Пластик має бути без неприємного запаху та без токсичних компонентів, які б могли викликати алергію у дитини. Якщо ви обираєте дерев’яну іграшку, тоді перевірте, як оброблене дерево: воно повинно мати гладеньку поверхню, без задиринок, об які дитина могла б поранити ніжну шкіру.
  2. Кількість елементів у наборі. Чим їх більше, тим цікавішою може бути гра для дитини. Для маленьких діток не варто обирати одразу великий конструктор – буде достатньо кількох десятків елементів. Чим старша дитина, тим більше деталей може мати конструктор.
  3. Сила магніту. Чим вона вища, тим більше зусиль потрібно буде прикласти дитині, аби вона могла роз’єднати деталі.
  4. Вік. На упаковці від іграшки виробники зазвичай вказують, для якого віку вона призначена. Від цього залежить її складність та всі особливості.
  5. Розмір деталей. Чим менша дитина, тим більші мають бути деталі магнітного конструктора.
  6. Тематика. Сьогодні батьки можуть обрати набір, з якого можна зібрати просто геометричну фігурку або ж автомобіль чи замок тощо.

Дотримавшись простих рекомендацій, ви зможете обрати якісний магнітний конструктор для дитини, що не лише розважить її, а і допоможе у розвитку. Знайти великий вибір таких іграшок ви можете в інтернет-магазині товарів для дітей Lolo. Тут можна замовити іграшку, яка вам сподобалася, не виходячи з дому. Все просто і зрозуміло: обираєте онлайн, оформлюєте замовлення та чекаєте на доставку!

Реклама