Ефективність масажера при відновленні після травм та захворювань

Наслідки каліцтв або порушень фізіологічної діяльності організму усувають реабілітаційними заходами. Особливе місце під час відновлювальних процедур відводять мануальним технікам. Ходити до фахівця у цій галузі протягом усієї реабілітації досить клопітно та затратно. У подібній ситуації оптимальне рішення — купівля масажера.

Image

Реабілітація після хвороб

Наслідки самолікування бувають непередбачуваними, і відновлення після травми або хвороби може не принести бажаного результату. Професійний висновок лікаря дозволяє купити масажер, використання якого стане ефективною частиною реабілітаційного процесу. Майже всі варіанти мануальних технік при відновлювальних заходах після захворювань відтворюють апарати. Найбільш поширені патології та реабілітаційні процедури до них із залученням масажерів:

  1. Варикозне розширення вен. Використовують гаджети з функцією лімфодренажу, наприклад манжети чи мати.
  2. Артрит. Больові відчуття та набряки знімають пресотерапією, що здійснюється пневматичними чохлами для ніг.
  3. Шийний остеохондроз. Фізіотерапію виконують апаратом із підіймальною аркою та підігрівом.
  4. Інсульт. Лікувального ефекту досягають застосуванням пружинних наборів для Су Джок-терапії.

В Івано-Франківську, Чернівцях, Калуші та інших точках України замовити масажери можна у будь-якому інтернет-магазині з гарною репутацією.

Реабілітація після травм

При розтягуваннях, забоях, розривах м'язів, як правило, масаж призначають вже на другий-третій день відновлювального періоду. У разі каліцтв, які супроводжувалися крововтратами, або пошкоджень під дією високих температур мануальна терапія можлива після регенерації тканин. На тривалість реабілітації впливає рівень тяжкості травми. При переломах та вивихах зону ураження бинтують або накладають гіпс терміном від кількох тижнів до двох місяців. Відразу після зняття перев'язувального матеріалу припустимо використання масажера для видалення набряків та відновлення моторики. Цикл заходів зазвичай становить 10 днів, далі після невеликої перерви сесії поновлюються до повного одужання. Сеанс масажного лікування може тривати від 5 до 20 хвилин — це визначає медик-спеціаліст.

Протипоказання при мануальній терапії

Основний принцип медицини — насамперед не нашкодь. Застосування масажера також має спиратися цього правила. П'ять дій, які не допускаються під час використання апарату:

  1. Чинити тиск на зону перелому, вивиху, пошкодження шкіри.
  2. Продовжувати масаж у разі болісних відчуттів.
  3. Акцентувати дію пристрою на локацію тіла довше ніж 5 хвилин.
  4. Застосовувати непрофільні насадки.
  5. Накладати компреси, мазі, креми перед сеансом.

Масажер у разі розумного застосування — не тільки інструмент для лікувально-відновних процедур, але й засіб профілактики захворювань, зняття стресу та підвищення загального тонусу.

Реклама