Площа білого соляного ресторану становить 150 кв. м, ідея належить іранському підприємству Emtiaz Designing Group. Проект відноситься до екологічного будівництва міста. Архітектори використовували сіль, оскільки вона володіє крім естетеческих ще й цілющими властивостями — очищення повітря, насичення простору позитивними іонами.
Дизайн ресторану відрізняється плавними лініями, природними формами, оформлений відповідним освітленням. У такому місці люди занурюються в спокійну атмосферу, насолоджуються не тільки їжею, але і отримують користь від цілющого повітря.
Погодьтесь, досить незвичайна будівля. До речі, якщо вам потрібно вигідно придбати, або арендувати комерційну, чи житлову нерухомість, по посиланню агентство недвижимости в Киеве ви дізнаєтесь про діяльність компанії СМАРТ РИЭЛТИ.
У цьому місті будівництво з солі не було проблематичним, адже неподалік знаходилося солоне озеро і соляні шахти, де багато такого «будівельного» матеріалу. Приміщення ресторану нагадує природні соляні печери, архітектори в проекті намагалися передати саме цю форму.
Початок будівництва — це проведення дослідницької роботи з вивчення пластів і типів солі. Після цього добували соляні блоки, проводили необхідну обробку для досягнення запланованих форм. Для скріплення блоків, і для того щоб будівельний матеріал був максимально довговічним використовувалася смола, натуральна камідь.
З давніх часів і до сьогоднішнього часу не вщухають суперечки про користь або шкоду солі при її вживанні в їжу. Проте, більшість людей не знають про її дивовижні цілющі властивості. Насправді, цей продукт ще в давнину був відомий як потужний лікувальний засіб при респіраторних захворюваннях, а також для нейтралізації токсичних речовин. Ще Гіппократ наказував хворим на астму інгаляційну терапію з використанням солоної води.
Ну а ресторан Salt Restaurant в Ширазі може служити яскравим прикладом будинку, який повністю відповідає принципам сучасного екологічно будівництва.