Багато з таких оригіналів дуже люблять підводне плавання з аквалангом. А кільком ентузіастам зі штату Флорида (США) прийшла в голову дуже креативна ідея для бізнесу: вони об’єднали воєдино всі ці пристрасті і недалеко від узбережжя створили штучний риф, на якому розташували підводне кладовище “Меморіал Нептуна”. В даний час це одне з найбільш незвичайних місць нашої планети і дивовижна пам’ятка Флориди.
Відкриття “Меморіалу Нептуна” було у 2007 році. Місце на цьому кладовищі може купити будь-хто, причому бажаючих бути похованим на ньому дуже багато (в основному це дайвери і любителі моря). Організатори постаралися зробити його затишним, тут є ворота, доріжки між могилами, траурні дошки, надгробні пам’ятники та лавки.
Всього цвинтар розраховано на 125 тисяч могил.
Як же проходить поховання? Покійного кремують, його прах змішують із спеціальним розчином, надаючи форму пам’ятника (будь-якого, за бажанням покійного, чи родичів). Потім його встановлюють і міцно закріплюють у грунті. Також монтується табличка з даними померлого, як і на звичайному цвинтарі. Крім цементу, в конструкції використовуються сталеві та бронзові деталі.
Першим на “Меморіалі Нептуна” був похований 93-річний Берт Килбрайд, який все своє свідоме життя був фанатом моря і дайвером. Сам себе він називав останнім піратом Карибського моря. Він навіть потрапив до Книги рекордів Гіннесса як найстаріший аквалангіст в світі. Його прах помістили в урну, яку закріпили на верхівці вхідних воріт.
Організатори планували, що “Меморіал Нептуна” приверне не тільки бажаючих бути похованими під водою, але і дайверів з усього світу. Так і вийшло, щорічно у Флориду приїжджає безліч туристів, охочих подивитися підводне місто мертвих. Штучний риф, крім цього, ще сприяє збільшенню популяції коралів і інших підводних мешканців.
ЗАО «АНТИК» предлагает эксклюзвные памятники из гранита на сайте www.pamyatniki-in-kiev.com.ua, а также другие декоративные изделия из натурального камня. Оптовикам хорошие скидки!