Дотримуючись цих цінних 10 правил догляду за шкірою обличчя, ви гарантовано будете почувати себе свіжо, бадьоро, комфортно, на довгі роки отримаєте здорову, доглянуту, красиву шкіру.
1. Якщо ви видалили макіяж, це ще не означає, що шкіра очищена. Протріть обличчя ватним диском – якщо він не залишився білосніжним, вам є над чим попрацювати.
2. Раз на тиждень здійснюйте «генеральне прибирання». Пілінги з кислотами вам в допомогу – вони м’яко і ефективно очищають клітини, які вже віджили своє (до речі, саме вони часто винні в тому, що денний або тональний крем скочується). Робіть пілінги перед сном. Вдень сонячні промені можуть викликати роздратування шкіри.
3. Чутливість шкіри – не привід уникати вмивання з водою. Вибирайте м’які пінки, муси і пінисті масла, які не порушують гідроліпідний баланс шкіри.
4. Засоби для зняття макіяжу не справляються з глибокими забрудненнями, тому не можуть бути єдиними засобами очищення.
5. Міцелярна вода – геніальний винахід XXI століття, але не панацея. Міцели – поверхнево-очищаючі активні речовини (ПАР) – притягують забруднення як магніти. Але деякі частинки залишаються на шкірі і, накопичуючись, можуть викликати роздратування. Застосовуйте «міцелярку» в екстрених ситуаціях, коли у вас немає можливості вмитися повноцінно, або використайте її як один з етапів очищення.
6. Для зняття водостійкого макіяжу потрібні двофазні засоби на масляній основі.
7. Віддаєте перевагу умивання з водою і не любите ватні диски? Ви можете обійтися тільки мусом, гелем або пінкою, але на етикетці має бути позначка «для зняття макіяжу». В іншому випадку ви просто розмаже туш і тональний крем, а не змиєте їх.
8. Тоніки і лосьйони завершують процес умивання, підчищають те, з чим не впорався гель або пінка, і готують шкіру до догляду.
9. Засоби для зняття макіяжу містять компоненти, які розчиняють туш, тіні, помади. Не тріть очі і губи: прикладіть ватний диск із засобом на 10-15 секунд – і ви легко видалити макіяж.
10. Навіть якщо у вас був «день Бріджет Джонс» (не фарбувалися і навіть з дому не виходили), це не значить, що шкіра не потребує очищення перед сном. Сальні залози працюють без вихідних і перерв на обід.
11. Попередній пункт стосується і ранкового догляду. Вироблення шкірного сала досягає піку саме вночі. Беззаперечно, треба вмиватися вранці!
12. Незалежно від типу шкіри після очищення завжди наносіть зволожуючий крем.