Контактні лінзи - найоптимальніший варіант рішення проблеми поганого зору. Очевидні переваги їх використання відчули мільйони людей по всьому світі. А на сайті mir-linz.com.ua ви можете по найкращій вартості придбати якісні лінзи, а також отримати багато корисної інформації про ці вироби.
Користувачеві досить буде моргнути, щоб пішов запис відео, або був зроблений знімок того, що бачить око. Відразу згадується фільм “Місія нездійсненна: Протокол Фантом”.
Більш того, зберігати всі записані дані інженери Sony також планують на очному яблуці людини. Серед компонентів, зазначених у патенті, є власне пристрій захоплення зображення, блок керування, модуль пам’яті, передавальна антена і п’єзоелектричний сенсор. Останній датчик буде стежити за тим, коли око відкрите, закрите і коли подається команда для зйомки.
Ми моргаємо неусвідомлено, щоб змочити поверхню ока. Але вчені з’ясували, що в разі неусвідомленої дії повіка закривається на період 0,2-0,4 секунди. А значить, якщо процес займає більше половини секунди – це навмисна подача команди пристрою людиною. У патенті повідомляється, що передача енергії записуючої контактної лінзи буде здійснюватися по повітрю від найближчого смартфона, планшета або комп’ютера. Також лінза здатна на автоматичне фокусування і зміну масштабу зображення (зум).
Раніше ми зустрічали тільки прототипи таких пристроїв і перші моделі, які не мають “на борту” навіть акумуляторів — їм доводилося покладатися на зовнішні джерела живлення, розташовані, приміром, в окулярах. Однак область гнучкої електроніки крокує вперед семимильними кроками і сьогодні зменшення розмірів схем, намагання зробити їх прозорими для видимого світла більше не є фантастикою. А значить, і до реального продукту, який з’явиться на полицях магазинів, вже не так далеко.
Звичайно, патентування такого роду новинок не робить їх відразу ж масовим продуктом. Але той факт, що багато виробників електроніки сьогодні “готують ґрунт”, наштовхує на думку про те, що “розумні” контактні лінзи можуть увійти в ужиток в осяжному майбутньому.