«Коли я переїхав, вітер буквально дув з усіх щілин», — згадує Стюарт. Попередні господарі воліли не вносити змін в конструкцію будівлі, тому вона потребувала серйозного ремонту, як всередині, так і зовні. Крім того, Стюарт вирішив додати туди сучасні зручності. Він законопатив щілини, встановив комплект сонячних батарей потужністю 5 кВт, проклав стальфолієвую теплоізоляцію і відремонтував вікна.
За винятком яскравих смугастих дверей будівля церкви зберегла свій історичний вигляд. Дерев’яні карнизи і декоративні елементи пофарбували фарбою від Murobond. «Це покриття створює грубувату фактуру, схожу на шорстку штукатурку, а відтінок підкреслює красу кам’яної кладки», — говорить Стюарт.
Всередині Стюарт зняв похмурі штори, заклав щілини в стінах, а в іншому залишив перший поверх майже без змін. Навіть стіни вже були рожевими, що виявилося до речі, тому що це один з улюблених кольорів Стюарта поряд із зеленим та жовтим.
Основу інтер’єру становлять меблі в стилі модернізму середини XX століття — колекція, яку Стюарт збирав протягом 20 років. В центрі першого поверху знаходиться вітальня, оформлення якої повторює архітектурну симетрію церкви. C цією метою Стюарт розставив комплект м’яких меблів з синьою оббивкою (виробленої в Данії) і кілька різномастих крісел навколо круглого килима від Nanimarquina. Таке розташування дозволило створити затишне місце для посиденьок з друзями в кімнаті, яка інакше була б просто величезним порожнім залом.
Напроти домашньої бібліотеки розташована зона їдальні. Щоб обідній стіл відповідав масштабу приміщення, Стюарт вибрав офісну модель, призначену для конференц-залів. За ним вільно всідаються дванадцять чоловік.