Ражду заправку картриджів замовляти тут, завдяки новітнім технологіям на fullcartridge.com.ua дана процедура буде виконана швидко, якісно, і без лишніх переплат. До речі, діагностика у нас безкоштовна!
Професор Шон Чжан (Sean Zhang) з Цзилінського університету придумав, як зберегти лісові ресурси нашої планети і знизити витрати на друк. Він винайшов багаторазовий папір, на якому можна друкувати кілька разів поспіль. Секрет матеріалу криється в особливому покритті, що фарбується при контакті з водою. Щоб провести ряд експериментів з папером, професор замінив чорнило в картриджі струменевого принтера на звичайну воду.
Унікальність нового паперу полягає не тільки в тому, що на ньому можна друкувати звичайною водою. Ще один приємний момент полягає в тому, що «чорнило» зберігається на її поверхні протягом доби, а потім зникає, і папір можна використовувати знову. Професор Чжан зазначив, що при температурі 35 градусів Цельсія чорнило випаровується з паперу за 22 години. Чим вища температура, при якій зберігають чорнило, тим швидше воно випарується з паперу. Отже, у користувача є доба, щоб ознайомитися з документом.
Під час випробувань професор Чжан використовував один і той же аркуш паперу 50 разів поспіль. Виходить, що унікальний винахід китайських вчених допоможе не тільки в кілька десятків разів скоротити витрати на придбання паперу, але і дозволить зберегти лісовий фонд нашої планети! Чжан і його однодумці вважають, що якщо використовувати кожен аркуш паперу з покриттям до 10 раз, то друк водою обійдеться користувачам в 17 разів дешевше, ніж друк чорнилом. Причому розробники запевняють, що за якістю відбитки практично не поступаються традиційним.
Коментуючи свій винахід, Чжан зазначив, що нова технологія дозволить суттєво знизити обсяги вирубки лісу і позбавить користувачів від вимушеного марнотратства. Тільки в 2014 році людство витратило близько 400 млн. метричних тонн паперу. Якщо впровадити в обіг китайську технологію, то цю цифру вдасться скоротити до 40 млн. метричних тонн, а заодно заощадити на придбанні чорнила: вартість відбитка, зробленого на інноваційному папері складе всього 1 % від витрат на традиційний друк з використанням чорнила.