Вишукані браслети з частинками природи від Сари Сміт

Всі жінки люблять прикраси і квіти. При виборі подарунків дамам принаймі одне з двох завжди є мотивуючим чинником. А що, якщо в презенті можна було б поєднати і те і інше?

Модні аксесуари, одяг і прикраси часто включають еко-тему, у цьому нас переконує унікальна творча платформа Крафта, на якій представлені чудові ручні роботи кращих вітчизняних майстрів хенд мейду.



А от американська дизайнерка біжутерії Сара Сміт створює вишукані браслети з деревної смоли, в якій застигли у часі квіти і листя, шматочки хвої і шишки, смужки кори, мох і лучна травичка. Браслети виконані вручну, а крихітні бульбашки, хвилі, гребінці, роблять їх дійсно оригінальними і неповторними.

На виготовлення кожної штучки дизайнеру потрібно не менше двох-трьох тижнів. Рослини збираються, ретельно висушуються і лише після цього поміщаються в кришталево прозору смоляную оболонку.



Сара Сміт живе на узбережжі Тихого океану в Кус-Бей (Орегон) разом з чоловіком і двома дітьми. Потрібно віддати належне цій креативній панянці, адже їй вдається знаходити час і для сім’ї, і для творчості, яке трансформувалося з тривіального захоплення в успішний комерційний проект. Аксесуари успішно реалізуються через інтернет-магазин майстрині, який постійно поповнюється новими колекціями. Асортимент розширюється і вже включає не тільки браслети, але і кільця, сережки, кулони або інші декоративні об’єкти за бажанням замовника.

Дійсно, споглядаючи ці неперевершені дизайнерські творіння від Сари Сміт, отримуєш справжнє естетичне задоволення!



А може хтось захоче власноруч виготовити для себе і своїх близьких таку красу. Насамперед для цього знадобиться силіконова форма - молд. Молд або купуєте готовий або робите самі. Краще з платинового силікону, який стійкий до всіх агресивних середовищ, а епоксидна смола є саме такою.

- заливаємо в молд на третину ювелірну прозору смолу. Попередньо прочитавши інструкції, як її правильно змішувати і зробивши пару пробних виливків.

- укладаємо сухоцвіти

- доливаємо смолу

- при необхідності шліфуємо виливок

- покриваємо лаком, стійким до ультрафіолету, оскільки епоксидні смоли з часом жовтіють.