Як відомо, рівень вітчизняної медицини залишає бажати кращого. І якщо ви вирішили поправити своє здоров’я, раджу завітати на клініки Ізраїля - форум, тут ви знайдете як авторитетні експертні оцінки, так і об’єктивні відгуки звичайних людей.
Мальовничий садово-парковий ансамбль - символ релігійної доктрини баха, суть якої зводиться до пошуку чистої любові, впорядкованості і гармонії. Сади також є місцем паломництва послідовників течії. Виконані в перському стилі тераси і квітники, алеї та газони, так само як і будь-яка рослина паркової зони символізують найважливіші життєві етапи Бахауллы, засновника і пророка віри багаї. Тут можна зустріти фікуси, оливи, евкаліпти і кактуси, схожі на розпущені бутони.
Доглядом за рослинами, а також стрижка дерев і чагарників займаються професійні садівники і волонтери-бахаї, які приїжджають в релігійний центр; всього - 90 осіб. Спроектовані архітектором Фаріборзом Сахбой сади були відкриті для відвідування в 2001 році, а через сім років - включено до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Яка ж історія створення цього храму? В 1844 році в перському місті Ширазі чоловік по імені Мірза Алі Мухаммад, більш відомий як Баб, проголосив наближення тієї години, коли на землі з’явиться посланець Бога, давно очікуваний народами світу. Час появи Баба на політичній арені Персії співпав з серйозними заворушеннями в країні.
Ідеї, проголошені новим посланцем Господа, були прийняті на озброєння повстанцями, що накликало на нього лють переслідування з боку влади. Зрештою, він був заарештований і публічно страчений у 1850 році в місті Тебрізі. Продовжувачем вчення Баба став Мірза Хуссеин Алі–Нурі, який взяв собі прізвисько Багаулла. Він заявив, що на певних етапах історії, Бог посилає людям пророків, які виховують людство у відповідності з вимогами і запитами часу. Божественними посланцями були Авраам, Мойсей, Заратустра, Будда, Крішна, Христос, Мухаммед. І ось настав час появи нового пророка, яким і проголосив себе Багаулла.
Об’єднання всього людства, зближення різних релігій світу, примирення релігії і науки, заснування міжнародного третейського суду, встановлення загального миру, обрання міжнародної мови, звільнення жінок, введення загального навчання, скасування рабовласництва і промислового поневолення, організація єдиного товариства з належними правами та свободою для кожного індивідуума – такі основні принципи людських взаємовідносин, висунутих Багауллою. Вони ж лягли в основу нової всесвітньої монотеїстичної релігії, яка в його честь отримала найменування бахаїзм.