Чиста робота: як діє міцелярна вода

Перша заповідь бьютіголіків говорить: як би сильно ви не любили макіяж, перед сном його необхідно видалити. Навіть найякісніша косметика неминуче містить шкідливі для шкіри компоненти, які протягом дня змішуються з пилом, щільно закупорюючи пори.

Якщо регулярно нехтувати таким важливим етапом щоденного догляду очищення, до клітин не буде надходити достатня кількість кисню. Як наслідок – шкіра виглядає тьмяною і збезводненою.

Засіб для зняття макіяжу косметологи радять вибирати не менш ретельно, ніж саму косметику. Продукт повинен підходити вам за типом шкіри і не травмувати її. Прекрасним рішенням для сухої і чутливої шкіри стане міцелярна вода.

Що таке міцели і як вони працюють?

Головним діючим компонентом міцелярної води є міцели – дрібні частинки, які зв’язують жир і бруд. Але якщо звернутися до їх суті, то виявиться, що міцели утворюються з молекул поверхнево-активних речовин, які збираються в мікроскопічні сфери. Одна частина такої молекули гідрофільна, а інша частина - гідрофобна.

Такі мікроскопічні сфери, приєднуючись до частинок жиру, ховають їх всередину, там, де знаходяться гідрофобні кінці молекул. Щоб отримати міцели, потрібно сконцентрувати достатню кількість поверхнево-активних речовин у воді. Створити правильні пропорції води і поверхнево-активних речовин у засобі для зняття макіяжу і очищення шкіри важливо, інакше не утворяться міцели.


Переваги і недоліки міцелярної води

Для того, щоб зробити вибір – купувати чи ні міцелярно воду, – слід визначитись: для чого ви збираєтесь її використовувати.

Як би не рекламували міцелярку в якості заспокійливого і пом’якшуючого засобу, в першу чергу, вона була створена для очищення шкіри. Вже те, що міцелярна вода містить ПАР, дозволяє зробити логічний висновок, що нею не можна їй користуватися так само, як, наприклад, термальною водою.

В умовах, коли немає можливості повноцінно вмитися після зняття макіяжу, потрібно швидко виправити, перефарбувати, очистити обличчя, міцелярна вода незамінна. Такі умови зазвичай трапляються на знімальних майданчиках, де працюють професійні гримери. Також цей засіб відмінно підходить для доповнення похідної косметички.

Але користуватися мицелярною водою як єдиним засобом для очищення та догляду не можна. При щоденному використанні її в якості засобу для зняття макіяжу, слід все ж наприкінці вмиватися водою. Так ви будете впевнені, що ті молекули поверхнево-активних речовин, які не згрупувалися в міцели, не будуть пошкоджувати клітини вашої шкіри.

Якщо ви шукаєте якісну і недорогу косметику, раджу відвідати інтернет-магазин Garnier, саме тут ви знайдете широкий асортимент ефективних натуральних засобів для комплексного догляду за шкірою тіла і обличчя, волосся, різноманітні дезодоранти, шампуні, подарункові набори.