Вся інформація на порталі Hey-Siri.io розміщена на одній сторінці і розділена на кілька тематичних груп: Apps & App Store (Додатки і App Store), HomeKit, Notifications (Повідомлення), Conversion (Конвертація – наприклад, гривні в долари), Messaging (Повідомлення), Calendar (Календар), Translation (Переклад) і т. д.
В кожній групі зібрані команди на певну тему. Швидко перейти до потрібної групі виразів можна кліком по надпису-посиланню. Команд на сайті – сотні (а саме 447, представлених у 1117 варіаціях), до їх числа входять і жартівливі на кшталт «Knock, Knock» («Тук-тук») або «Why did the chicken cross the road?» («Чому курчата переходять дорогу?»). Доступні версії для iOS, так і для майбутньої macOS Sierra, перемикання між системами здійснюється за допомогою натискання на кнопку Settings («Настройки»).
На даний момент команди представлені лише англійською та німецькою мовами, проте користувачам не складе особливої праці перевести і випробувати команди на російській Siri. До речі, якщо вам потрібен якісний, функціональний і естетично-привабливий сайт, раджу звернутись в компанію Е-маинд, тут вам у точно обумовлені терміни створять веб-ресурс любої складності і тематики.
Зауважимо, що віртуальна помічниця Siri вперше з’явилася на смартфоні iPhone 4s близько п’яти років тому. З тих пір вона отримала масу нових опцій і навчилася російській мові. Корисна Siri не стільки своєю здатністю якось підтримати розмову з користувачем, скільки численними функціями, що спрощують досвід взаємодії з пристроєм.
Взагалі, голосові помічники - Siri від Apple, Cortana від Microsoft, Ok Google, самі розумієте від кого, і багато інших (їх зараз чимало) - класичний приклад нейромережі. Чим частіше ви спілкуєтеся зі своїм комп’ютерним асистентом, тим краще він розуміє ваш голос, тим швидше знаходить інформацію і тим ширше варіанти його відповідей.
Так, не завжди він вас точно розуміє. І не завжди адекватно відповідає. Але рішення цієї найголовнішої проблеми XXI століття явно не за горами. Як тільки комп’ютер навчиться не просто коротко відповідати на запити, а розуміти нюанси людської мови, наш світ перевернеться. Це означає, що машини зможуть вступати вже серйозні діалоги з людиною. Не потрібні будуть клавіатури, мишки і тикання пальцем по екрану.
Взагалі пристрої введення можна буде викинути на смітник. І зі своїм комп’ютером ви зможете спілкуватися в режимі звичайного діалогу. І що буде далі, коли комп’ютери наговоряться з людьми і проаналізують це спілкування, - одному Богу відомо.