Тонкощі пошуку роботи

Прагнете знайти хорошу, гідну вас роботу в найкоротші терміни, проте не знаєте, з чого варто починати? Тоді прочитайте цю статтю до кінця, і ви дізнаєтеся найважливіші правила, які дозволять вам швидко знайти роботу своєї мрії.

Вашій увазі правильне резюме приклад, яке допоможе вам швидко вирішити свої проблеми з працевлаштуванням.

ПРАВИЛО №1: УДОСКОНАЛЬТЕ РЕЗЮМЕ

Саме по резюме складається перше враження про здобувача. Якщо воно буде написано недбало і з помилками, то шанси на співбесіду сильно скоротяться. Краще всього довірити написання резюме фахівцям. Якщо ж така можливість у вас відсутня, то самі постарайтеся його переробити.

По-перше, пишіть в резюме тільки найважливішу інформацію. По-друге, структуруйте текст, щоб він не виглядав суцільним «простирадлом». Ви повинні розуміти, що щодня менеджер персоналу обраної вами компанії переглядає інколи значну кількість резюме, тому величезні тексти будуть прочитані в кращому випадку по діагоналі, а в гіршому – менеджер просто не стане розбиратися з вашим резюме. Самі складіть простий і зрозумілий варіант.


ПРАВИЛО №2: ПРАВИЛЬНО ПЛАНУЙТЕ ЧАС

Щоб якомога швидше знайти роботу, необхідно починати пошуки одразу після звільнення з попереднього місця, а також підійти до цієї справи з усією відповідальністю. Буквально з наступного дня почніть приділяти цьому питанню не менше 2-3 годин на день. Щоб знайти роботу в найкоротші терміни, потрібно ходити не менше, ніж на два співбесіди в день. Тоді результати не змусять себе чекати.


ПРАВИЛО №3: РОЗШИРЮЙТЕ МЕЖІ ПОШУКУ РОБОТИ

Деякі здобувачі буквально зациклюються на одному джерелі вакансій і більше не бажають нічого помічати навколо. При цьому пропозицій про роботу можна знайти ще як мінімум кількома способами.

Звичайно ж, найшвидшим і найзручнішим способом пошуку вакансій будуть інтернет-ресурси. Тут все просто: забиваєте у пошуковик відповідну фразу, і отримаєте у видачі адреси. Зазвичай, найкращі ресурси знаходяться на першій-другій сторінці пошукової видачі. Найкраще працювати одразу з декількома сервісами.

Крім інтернету хорошим способом пошуку роботи є місцеві друковані видання, адже багато роботодавців за звичкою публікують свої оголошення про вакансії в газету. Не нехтуйте і знайомими – розкажіть їм про те, що шукаєте роботу, можливо, хтось знає про цікаву вакансії або сам зараз виступає в ролі роботодавця. Також варто і самостійно розіслати резюме по компаніям, які вас цікавлять.

Користуйтеся цими правилами, і робота мрії з’явиться у вас вже незабаром!