Дивовижний мангал-паровоз

На дворі відмінна погода, так і хочеться вирушити на природу, щоб добряче відпочити у мальовничому містечку, ну і, звичайно ж, посмажити шашлики. От саме в тему і паровоз відповідний. Саме так, ось такий дивовижний мангал-паровоз, де можна приготувати смачний стейк, ті ж самі шашлики, і безліч інших смаколиків. Як чудово, що не перевелися диво-майстри, здатні порадувати подібними шедеврами!

Уявіть картину: поруч з будинком, у гостьовій зоні, на краю широкого майданчику, де можна поставити великий стіл, розмістився симпатичний паровозик. З його труб йде дим, у топці горить вогонь, але тільки він нікуди не їде, а служить садовим барбекю. У паровоза є навіть невеликий причіпний «вагончик» — пічка з плитою.

На плиті зручно готувати плов, кип’ятити чай. А всередині паровоза два вогнища, обладнані підставками для шашлику, на одному з вогнищ влаштований вертел, який обертають з кабіни паровоза. Причому штурвал, з’єднаний з ним системою шестерень, обертається з більшою швидкістю, ніж сам вертел. Так що діти можуть грати і пустувати в кабіні, крутячи кермо, — вони не порушать процесу приготування їжі.

На панелі приладів, розміщеної у кабіні, є годинник, які справно працює за будь-якої погоди. У конструкції мангала-паровоза передбачені зручний обробний стіл, система нічного освітлення. Топки всередині викладені шамотною цеглою, а весь паровозик оснащений надійною теплоізоляцією для безпеки і захисту лакофарбового шару від випалювання.

Звичайно ж, не кожен дозволить собі мати на дачі такий “паровозик”, щоб поласувати смачним мяском з димком. Зате в інтернет магазині Mamed.ua можна недорого придбати коптильні, гриль барбекю, мангали, а також інші якісні товари для дому і саду.



Варто зазначити, що на звалищах старого металу, чи на базах вторчормету можна відшукати безліч “дорогоцінних” речей і подарувати їм друге життя, перетворивши, наприклад, в чудовий, схожий на іграшку паровозик-барбекю. Деталі залізничних складів і відслужилих свій термін механізмів, бочка для води, справжні рейки — все знадобиться!

Залізо ретельно очистили від іржі за допомогою піскоструминного апарату і кутової шліфмашини. Численні елементи зібрали згідно з попередніми ескізами. Метал покрили грунтом у два шари. Потім паровоз пофарбували чорною фарбою Alpina, а на неї для декоративної обробки напівсухий пензлем нанесли червону і золоту фарбу.