Манікюр замість проїзного в концепті Lucie Davis

Манікюр – універсальна прикраса. Використовується для ділової обстановки у лаконічних і елегантних варіантах, для відпочинку і розваг – у яскравому і екстремальному дизайні. А ще манікюр може бути функціональним, виступаючи в якості трекера активності, засобу повідомлення про ті чи інші події ( концепт студентів каліфорнійського коледжу Art Center College of Design), або навіть забезпечуючи доступ до різних послуг – як це запропонувала зробити британка Люсі Девіс.

Інтернет-магазин Kinki пропонує якісний фіолетовий гель-лак в 34-х чудових відтінках. Він підкреслить вашу привабливість, неповторний вишуканий смак, а окрім варто зауважити, що такий лак тримається на нігтях без пошкоджень до двох тижнів.

Самостійно виготовлені та оформлені акрилові накладні нігті дівчина перетворила в універсальний проїзний для громадського транспорту, вмонтувавши в них тонкий і компактний RFID-чіп, який використовується у так званих Oyster card.

“Устричні карти” або Oyster card ось вже більше п’яти років використовуються в Лондоні в якості універсальних проїзних квитків для метро, автобусів, трамваїв та міського річкового транспорту компанії Thames Clipper, дозволяючи економити значні суми при щоденних регулярних поїздках по місту, що, враховуючи дорожнечу транспорту, актуально як для місцевих жителів, особливо малозабезпечених студентів, так і для туристів, що зупиняються в місті на кілька днів.

Саме такий, витягнутий з Oyster card мікрочіп, і вбудувала британка Люсі Девіс у свої накладні нігті, позбувшись від турботи постійно контролювати наявність “устричної карти” в своїй сумочці, і отримавши можливість оплачувати проїзд в метро, автобусі та інших видах громадського транспорту простим дотиком нігтика до жовтих кружелець-зчитувачів, що встановлюються на вході в такий транспорт.



Карта, як і манікюр, що її замінює, є багаторазовою і може поповнюватися як з банківського рахунку, так і через спеціальні автомати, діючи тривалий термін. І все, що тепер виявляється потрібним для подорожей по місту – наявність з собою власного манікюру.

Манікюр з функціональністю проїзного квитка був представлений Люсі Девіс на виставці студентських робіт Central Saint Martins degree show, і привернув чимало уваги: як серед пересічних відвідувачів шоу, так і серед виробників проїзних “устричних карт”, котрі визнали подібне рішення вельми оригінальним і запланували співпрацю з креативною винахідницею.

На завершення зазначимо, що це не перший експеримент у сфері безконтактних платежів за ті чи інші послуги. Так, восени минулого року дизайнери шотландського бренду Lyle & Scott представили демісезонну чоловічу куртку Contactless Jacket, оснащену вшитим в область манжета чіпом bPay, який також дозволяє платити за проїзд і дрібні покупки легким дотиком рукава до платіжного терміналу.