Сервіс Яндекс.Сумочка допоможе мільйонам жінок у всьому світі

Практично всі ми зіштовхувалися з цією проблемою, хоча вона, здавалося б, повинна стосуватися тільки прекрасної половини людства. Дамські сумочки завжди мають оманливо маленькі розміри. Всередині них знаходиться нескінченно величезна кількість найрізноманітніших і непередбачуваних предметів, які, до того ж, часто дуже складно знайти. Яндекс спробує вирішити цю проблему, готуючи до запуску унікальний у своєму роді сервіс пошуку дамських сумочок.

Відразу зазначимо, що сервіс наразі у стадії розробки, втім, щоб не витрачати час на пошуки хороших шкіряних жіночих сумочок, раджу заглянути сюди http://sumochka.mobi/9-vechernie-kojanye-sumki, тут ви знайдете чудові брендові моделі на любий смак.

«На перший погляд ідея виглядає неможливою, але у сучасної людини є вже всі необхідні для цього технології», — коментує випуск нового сервісу віце-президент Яндекса по інноваційним технологіям Олексій Гатман. «У нас є камера в смартфоні, що дозволяє зробити знімок нутрощів сумочки. І є мобільний інтернет, що дозволяє завантажити знімок на сервер Яндекса, де технології нашої компанії дозволяють ідентифікувати всі предмети з високою точністю і навіть провести розрахунки їх переміщень всередині. Тому ми в будь-який момент часу можемо підказати жінці де саме шукати той чи інший предмет».

Всі завантажені знімки можна буде переглянути на веб-версії сервісу, де зберігатиметься історія пошукових запитів. Можливості на сайті точно такі ж, що і в додатку для смартфона (підтримуються Android і iOS). Користувачеві (розробники впевнені, що таким пошуком будуть користуватися не тільки жінки, але і чоловіки, наприклад, туристи з великими рюкзаками) можна буде створювати нові сумки і зберігати знімки вмісту кожної з них. Для пошуку можна буде використовувати як текстовий enter, так і голосові команди (у цьому випадку потрібне підключення до інтернету).

У майбутньому розробники обіцяють після обробки кожного знімка пропонувати користувачеві готовий список знайдених речей, а також виводити його в порядку найбільш затребуваних (аналізуються історії запитів) предметів. За словами розробників, пошукова система вже сьогодні здатна визначати до 93% предметів на завантажених знімках і продовжує навчатися, працюючи з кожною новою ітерацією все краще і краще.

Співробітники Яндекса прогнозують близько 50 000 завантажень додатку в перший день запуску сервісу і ще 50 000 — протягом першого тижня. Потенціал у сервісу просто величезний — вже готуються версії англійською, німецькою, іспанською, італійською та французькою мовами. В наступному році планується вихід сервісу на китайському ринку.