Психологія успіху: 8 звичок, які призводять до бідності

Десять років тому була опублікована книга "Нейроетика", автор якої — Марта Фарах з Центру когнітивної нейрофізіології при Університеті Пенсільванії, переконливо довела, що фізичний розвиток мозку і зумовлений ним інтелектуальний потенціал, значною мірою залежать від дитинства, зокрема, повного бідності і поневірянь. Тобто, бідність, як вважає Фарах, руйнує мозок. Плюс, веде до утворення порочного кола, формуючи звички, які не дають людям поліпшити свій фінансовий стан.

Причини і приводи є завжди. Але хіба може щось виправдати звички, які призводять до бідності? З ними необхідно боротися, адже вони заважають досягати успіху. Можна виділити кілька звичок, спільних для людей, «запрограмованих» на бідність.


Пошук винуватого

Відповідальність необхідно брати на себе. Ті, хто звинувачують у причинах своїх бід обставини й оточення зовні роблять для себе вигляд, що не здалися і прагнуть до своєї мети, але фактично, для себе вони вирішують, що підвладні долі і виходу з ситуації немає. А якщо немає виходу, то їм діяти нема чого.


Відтягування дій

Час має початок і кінець. Так, приймати спонтанні рішення не завжди добре. Але занадто сильно затягувати теж. Адже тоді не просто ви втрачаєте свій час, за який вже могли б досягти успіху. Цілком може знайтися хтось більш рішучий, який отримає бажане вами.

Загалом, потрібно навчитись раціоналізувати свій час, а ось тут zhenskoeschastie.com/25-pravil-kak-uspevat-bolshe ви знайдете цінні поради як за мінімум часу здійснити максимум корисних справ. 


Ходьба второваними стежками

Поки ви не вирішите ризикнути, навряд чи чогось досягнете. Адже для отримання результату необхідно вийти із зони комфорту. Використовуйте ваші знання, фантазію та досвід: адже ви самі відповідальні за своє життя, і людина, з успіхами і невдачами якої ви будете жити до останнього дня — це ви самі.


Жалість до себе

Так, важкі ситуації трапляються у всіх, іноді хочеться отримати співчуття з боку хоча б близьких людей. Це свого роду моральна розрада і підтримка. Але виправдовувати свою бездіяльність — все одно, що пошук причин залишатися на тому ж рівні.


Залежність від чужої думки

Це досить нормальне явища, оскільки людина живе в соціумі. Але якщо її індивідуальність від цього страждає, то з залежністю треба боротися. Людина починає приділяти надто багато сил і енергії на виправдання очікувань інших і порівнює себе з більш успішними людьми, але це не виявляється стимулом до вдосконалення. В результаті, людина ще більше скаржиться на життя і не діє.


Споживацьке мислення

Воно виражається в бажанні отримати все тут і зараз, докладаючи при цьому мінімум зусиль. А краще взагалі ні яких. Багатіє не той, хто багато заробляє, а той, хто грамотно розпоряджається своїми грошима і вміє відкладати на майбутнє для розвитку. Вибирайте не насолоди сьогоднішнього дня, а роботу на перспективу.


Прагнення до безкоштовності

Якщо говорити про працю, то вона повинна бути оплачуваною. І ті, хто хоче бути заможною та успішною людиною завжди повертають щось у відповідь за виконану роботу. Тобто, якщо вам хтось зробив щось добре — відповідайте тим же.


Заняття неулюбленою справою

Виправдання і причини є завжди. Але вони не применшують того, що час іде, а людина не задоволена своїм життям. Якщо вам не подобається ваша робота — змініть її. Якщо ви хочете займатися чимось своїм — займайтеся, розвивайтеся і просувайтеся вперед. Тільки так і створюється бізнес. Адже вода не тече під лежачий камінь.