Даний проект буде реалізуватися за двома напрямками – по-перше, Данія вже підписала документ, згідно з яким до 2020 року площа сільськогосподарських угідь повинна бути збільшена вдвічі, і ці землі повинні оброблятися виключно органічними методами; по-друге, уряд буде підтримувати вирощування органічних культур і попит на органічні продукти. В рамках цього плану до 2020 року країна повинна бути на 60% забезпечена екологічно чистими продуктами. Варто зазначити, що на сьогоднішній день Данія вже знаходиться на одному з перших місць по експорту органічних продуктів харчування, і біопродукти складають 8% внутрішнього споживання.
А якщо ви теж є прихильником еко-продуктів, то отримавши реферальний код IHerb, ви зможете вигідно купляти натуральні продукти, косметику, органічну побутову хімію на одному з найбільших у світі інтернет-магазинів екологічно чистих продуктів.
Варто зазначити, що Данія продовжує радувати екологічну громадськість. Використання атомної енергії тут суворо заборонено. Теплоелектростанції працюють на “зеленому” біопаливі. Ця країна також є лідером з виробництва вітряної енергії. Копенгаген визнано “найзеленішим” містом на планеті за версією експертів з The Economist Intelligence Unit. І це справедливо. Наприклад, кожен четвертий з десяти його мешканців на роботу їде на велосипеді – так екологічніше, на відміну від авто. А недалеко від найекологічнішого європейського міста нині розташовується найкрупніше еко-село на континенті – Стенлезе.
Данці зробили в галузі екології справжній прорив за останні роки. Для них впровадження альтернативних джерел енергії в побут громадян не порожній звук. Це реальність. Данський уряд серйозно займається “зеленими” проектами, оперативно втілюючи плани в життя. Так і сталося з околицями Копенгагена. Це місце вже зараз стало своєрідним центром паломництва для еко-туристів. Там вони можуть побачити на власні очі, як людська діяльність може поєднуватися з природними ресурсами, не виснажуючи їх і не забруднюючи атмосферу земної кулі.
Основний принцип проектувальників нового проекту екологічного села був такий – використання поновлюваних джерел енергії. Нові розробки в сфері сонячної і вітряної енергетики зробили Стенлезе воістину “зеленим”. Витрати навіть цієї, альтернативної енергії, будуть, за словами розробників, мінімальними.