“Космічні дерева” парку Gardens by the Bay у Сінгапурі

Сьогодні ми відвідаємо одне з унікальних місць, аналогів якому немає ніде в світі. Не знаю, скільки часу простоїть це сінгапурське диво, але зараз воно не сприймається як побудоване людиною, а швидше прибульцями з іншої галактики. Gardens by the Bay — це сад майбутнього, що розкинувся на площі понад 100 гектарів, і розташований поруч зі знаменитим готелем-кораблем з басейном на даху Marina Bay Sands.

Ця видатна пам’ятка Сінгапуру побудована на штучно намитому острові. Програма по збільшенню території є однією з пріоритетних програм розвитку країни. Так, відвойовуючи біля моря частинки суші Сінгапур створює на них незвичайні місця, про які говорить увесь світ.

Футуристичний сад Gardens by the Bay відкрився в червні 2012 року, і це місце культурного відпочинку вже дуже популярне серед туристів і місцевого населення. В саду знаходиться понад 160 тисяч видів рослин, привезених з різних країн і континентів. По суті, це великий, зручний і екологічно чистий парк для відпочинку.

Оцінити всю велич, красу, і унікальність цього місця ні словами, ні фото-відеоматеріалами неможливо, краще тут http://www.tsarskiy-otdyh.in.ua придбати вигідний тур до Сінгапуру, і на власні очі побачити це рукотворне диво!



Грандіозні сталеві дерева-велетні! Саме вони найбільше вражають уяву. Тут їх 18 штук висотою 25 - 50 метрів, і як тільки настає темрява, вони перетворюються в якийсь казковий ліс, що світиться всіма кольорами завдяки мільйонам світодіодів. Самі дерева бетонні, а от на їхніх боках розташувалися справжні супер-сади. Повзучі ліани, різні тропічні папороті і рослини овивают і оживляють цих кам’яних велетнів. Неймовірне поєднання металевих конструкцій, освітлення і живої природи просто підриває мозок!



Цікавий факт: 800 мільйонів доларів, саме в таку суму обійшлися сінгапурським платникам податків сади Gardens by The Bay. Або всього 151$ на кожного жителя Сінгапуру. До речі, енергію для підсвічування дерев вночі протягом дня накопичують сонячні панелі, розташовані на вершинах, а вироблювана біомаса та відходи від рослин йдуть на паливо для печей, що використовуються для кондиціонування. При середній річній температурі близько 30 градусів, використовувати енергію сонця дуже практична ідея.