Автору книги “Як я став мільйонером” не вистачило грошей на її випуск

Закінчилась провалом кампанія по збору грошей на друк авторського посібника "Як я став мільйонером". Петербуржцю Сергію Жидкову вдалося зібрати лише 800 рублів з заявлених 300 тисяч.

Звичайно ж, поставимо під сумнів цінність цього видання, втім сума явно не маленька, ось тут можна за значно менші гроші замовити якісний друк.

Отож, 21 жовтня на краудфандингової платформі Boomstarter закінчився оригінальний стартап “Як я став мільйонером, або Як не стати кращим працівником місяця в Макдоналдс”. Про себе 26-річний Жидков пише, що встиг попрацювати супервайзером, промоутером, продавцем, менеджером по роботі з клієнтами, водієм, а також допомагав гольфістам переносити ключки.

Як повідомляєють засоби масової інформації, з 20 років молодий чоловік записував правила і поради, завдяки яким він і домігся успіху (останнє, мабуть, краще взяти в лапки). За словами молодика, книга написана простою мовою і буде корисна сучасникам і нащадкам. Головна ідея книги — працюючи не на себе, ніколи не стати мільйонером, і навпаки.

Щоб знайти засоби для друку свого твору, Сергій розробив велику систему винагород для спонсорів. Так за допомогу в 400 рублів учасникам пропонувалася книга зі знижкою. За суму від 5 тисяч рублів автор обіцяв згадати дарувальника у своєму пабліку “Люди успіху” на одній з відомих соцмереж. За підтримку від 15 тисяч рублів автор обіцяв зводити спонсора в ресторан і вручити книгу особисто. Правда, в оголошенні коучер вказував, що вибір ресторану і оплата рахунку лягає на спонсора. Тим, хто внесе більше 60 тисяч рублів,  Жидков обіцяв провести семінар в регіоні дарувальника, чи відвідати корпоратив і вбратися в костюм Чебурашки (чи іншого обраного інвестором персонажу) заради комедійного номеру. Але маскараду, судячи з усього, не станеться, оскільки за весь час проектом зацікавилося лише дві людини, які пожертвували коучеру 800 рублів.

Зараз мабуть Сергія Жидкову доведеться придумувати новий спосіб залучення спонсорів, або спонсорувати вихід “бестеллера” на свої кошти.

Сумно, але факт зостається фактом: певна частина людей все ще ведеться на подібного роду друкований непотріб, а ще на різні фінансові піраміди, і інші “розводи” Правильно каже народна мудрість: “чого бідні - бо дурні!”