Stampy: з цифрового фото в чорнильну печатку

Зараз у дизайнерів найчастіше бувають такі технічні можливості, що вони можуть втілити в життя практично будь-яку божевільну ідею. Але придумати щось принципово нове і корисне вдається вкрай рідко. Зате ідей, що не несуть великої цінності, але використовують цікаві і незвичайні технології, з'являється дуже багато. Ось, наприклад, дизайнерка Jinhee Kim якось подумала - чому б не об'єднати фотоапарат зі штамповою печаткою?

І об’єднала, створивши камеру Stampy. Навіщо? Мабуть, заради інтересу, і розваги. Всі ми знаємо що таке печатка, чи штамп, ось тут http://an-studio.kiev.ua/shtamp/izg/ їх можна замовити, а от як можна цей предмет інтегрувати з фотоапаратом - не зрозуміло! Давайте розбиратися.

В принципі, вся концепція девайса складається з трьох дій. Ви робите фотографію вбудованою камерою (лінза знаходиться в ручці печатки), після чого її найтемніші ділянки виділяються всередині.

Від’єднавши “цифрову частину”, залишаєте штамповий елемент, всередині якого знаходяться чорнильний валик і екран-рамка, що виділяє ті самі темні ділянки. Саме на них і будуватиметься малюнок.

Вам залишається лише спочатку притиснути екран до валика, щоб забарвилися виділені частини в чорнило, а потім перевернути печатку на аркуш паперу, або будь-яку рівну поверхню, і натиснути на нього. У вас вийде своєрідний штампований відбиток вашого знімка.



Можна відразу сказати, що крім розваги такий прийом можна було б використовувати в рекламній сфері, або навіть дизайнерській - залишається тільки сподіватися, що ціна камери буде не дуже високою, ну і такі дрібниці як читання готових знімків з флешок були б теж дуже до речі.

А якщо ми вже заговорили про розваги, то ось вам такі прикольні штампики “Like” (Подобається) і “Dislike” (Не Подобається), виконані в стилі активних кнопок Facebook. Це лондонські вигадники з дизайн-студії Nation привносять в офісні та навчальні будні частку інтернет-розваг!



Чим дійсно хороший інтернет і комп’ютерне спілкування, так це тим, що можна без зайвих слів і інтонацій висловити своє ставлення до чого б там не було. В житті також частенько буває не те що навіть ліньки, а не буває великого сенсу реагувати на щось розгорнуто. У таких випадках можна вдатися до різних способів вираження емоцій, а британці з Nation вирішили, що від “оцінок” з сайту Facebook не відмовиться ніхто.