Що потрібно знати, звертаючись до ломбарду

У нашій свідомості слово «ломбард» пов'язане з безнадійним становищем. Адже здати в ломбард коштовності, що переходять від прабабусі до бабусі, або старовинний секретер, що не має аналогів в Україні, чи ноутбук, без якого не обходиться ні один робочий день – що може бути жахливіше?! Виявляється, якщо дотримуватися всіх умов здачі під заставу речей, то можна дуже вдало дружити з ломбардом.

Важлива цінність ломбарду – швидка видача грошей і оформлення документів. Питання про видачу вирішується прямо на місці при зверненні. Ніхто не радиться з начальством і не робить запит про вашу особу в різні державні органи. Рішення вам буде озвучено відразу, і сума буде відома тут же.

Щоправда, тут з боку ломбарду дуже великі ризики, отже, і відсоток за позикою високий. Власне він і зумовлює високу доходність ломбардів, до речі, ось тут http://fin-market.com.ua/купить-ломбард ви дізнаєтесь про усе, що потрібно для відкриття ломбардної діяльності. 

Втім, найнезаперечніша перевага ломбардів над банками – тут не потрібна довідка про зарплату, реєстрація, наявність кредитної історії в інших фінансових установах. Ось це справжня родзинка ломбарду! Ви просто повинні надати заставу, яка цілком підлягає продажу. Отже, знадобиться посвідчення особи, а це може бути паспорт, водійське посвідчення, військовий квиток. Тоді можна отримати гроші.

Варто зазначити, що строки видачі грошей у ломбарді не тривалі – від місяця до трьох.

Найпопулярніша застава – це золото, воно найчастіше здається в ломбард у вигляді ювелірних виробів. Ну і попутно – столове срібло, теж непогано йде.

Якщо ви плануєте здати дорогу прикрасу, та ще й прикрашену дорогоцінним камінням, знайте, що ломбард не дасть за нього ціну, яку дадуть на ринку, а тільки одну другу вартості. У ломбардів немає права торгувати дорогоцінними каменями, тому вся ваша краса буде оцінена, як лом, по вазі. В ломбардах немає оцінювачів, як окремої одиниці, вони бувають тільки у великих мережевих ломбардах.

А ось на другому місці за популярністю стоїть техніка. Це, починаючи від мобільного телефону і плеєра, і закінчуючи пральною машиною, чи газонокосаркою. Увагу звертають на рік випуску, технічний стан, гарантію. За базову ціну беруть вартість такого ж товару в магазинах в інтернеті. Оцінюють її в ломбардах, як половину вартості. А клієнт отримує на руки менше від вартості на тридцять відсотків. Такі правила.

Цінні папери теж приймаються в заставу. Рівняються на вартість цінних паперів на фондовій біржі. Отримаєте ж на руки грошей менше на тридцять відсотків від вартості ваших акцій на біржі.

Приймають ломбарди і великі застави, такі як автомобіль і нерухомість. Тоді оформляється велика кількість паперів, і часу буде потрібно більше. У цьому випадку укладається договір застави, обов’язково посвідчується нотаріально.

Майте на увазі, якщо ви допустите прострочення за кредитом, тоді ломбард може пустити з молотка ваш заставу.