Якщо ви затіяли будівництво на присадибній ділянці або конструктивний ремонт, без бетономішалки вам не обійтися. При виборі пристрою приймайте до уваги основні технічні характеристики: об’єм барабана, потужність двигуна, тип перемішування.
Не помилитися з об’ємом
Об’єм резервуара для замісу безпосередньо залежить від переліку робіт і кількості необхідного бетону. Для великого будівництва призначені моделі з барабаном на 300-400 літрів і більше. Для заливки невеликого фундаменту, бетонування доріжок, виливки бордюрів та інших побутових будівельних робіт вистачить агрегата ємністю 100-130 л. Вибираючи бетономішалку, враховуйте, що обсяг готової добре перемішаної суміші на 15-20 % менше обсягу барабана. Тому досвідчені будівельники рекомендують купувати пристрій з урахуванням цієї похибки. Наприклад, для отримання 80 л бетону можна купити бетонозмішувач ємністю 100 л.
Навіщо враховувати потужність
При виборі бетономішалки обов’язково звертайте увагу на потужність двигуна. «Силові» можливості техніки впливають на якість перемішування розчину і дозволяють завантажувати барабан по максимуму (чим потужніший двигун, тим вище допустиме навантаження). Потужний пристрій можна експлуатувати без перерв більше трьох циклів замісу поспіль, якщо електромережа допускає перевантаження. Для проводки, розрахованої на 220 В, підійде техніка потужністю 500-700 Вт. Кіловатні електричні бетономішалки збільшують навантаження на мережу і вимагають наявності трифазної системи електропостачання з напругою 380 В.
Принцип роботи пристрою
Перемішування сумішей в бетономішалках буває примусовим і гравітаційним. В пристроях з примусовим типом компоненти змішують обертові лопаті, встановлені всередині статичної ємності (барабана). Часто агрегати з інтегрованим електроміксером застосовують для приготування рідких сумішей і поєднують при роботі з бетононасосами. Така система подачі розчину використовується при будівництві великих об’єктів, виконанні стяжки і оштукатурюванні фасадів будівель.
Бетономішалки гравітаційної дії — універсальні моделі, які використовуються в побутовому будівництві. Перемішування розчину здійснюється за рахунок обертання барабана з закріпленими на внутрішніх стінках лопатями. Переваги таких агрегатів — мобільність, легкість в обслуговуванні, можливість перемішування великих частинок для приготування жорстких розчинів.
Надійні функціональні бетономішалки Скіф різних розмірів і потужності пропонує компанія “БСМ”. Гарантія 2 роки, доставка по всій Україні.