Тонкощі вибору ролокасет

Сьогодні ролокасети стали невід'ємним атрибутом багатьох квартир, будинків, павільйонів, магазинів та офісів. Дані системи надійно охороняють будь-які приміщення від дій грабіжників і вандалів, надаючи при цьому будівлі більш естетичний вигляд – облагороджують його фасад, прикрашають і надають йому респектабельності.

Компанія “ВСВ-Групп” пропонує якісні віконні рольставні по доступній вартості. Дані системи характеризуються високими показниками антивандальності, функціональності, тепло- і шумоізоляції, а окрім того чудово впишуться в екстер’єр любої будівлі.

Давайте спробуємо розібратися, як вибрати для себе найоптимальніший варіант цих віконних конструкцій.


Сталеві чи алюмінієві?

В першу чергу, варто визначитися з матеріалом ролокасет. Найбільш прийнятних варіантів два: сталь і алюміній. Пластикові ролетні системи помітно поступаються по міцності металевим аналогам.

Отже, сталеві вироби володіють максимальною надійністю. Їх стійкість до злому найвища. Алюмінієві ролокасети по міцності дещо поступаються сталевим аналогам. Але, в більшості випадків, вони задовольняють вимогам безпеки. Виняток можуть становити лише особливо охоронювані об’єкти або режимні підприємства. Для побутових і комерційних цілей ролетні системи з алюмінієвого сплаву підходять повністю.


Зовнішні чи вбудовані?

Будь-який фахівець-монтажник завжди однозначно скаже, що краще встановлювати ролокасети вбудованим способом. Захований в прорізі захисний короб представляє для грабіжника більш складну задачу, ніж встановлений над ним.

При цьому, люди дуже часто вирішують придбати ролетні системи після того, як побудований будинок і завершені оздоблювальні роботи. В таких умовах вбудований тип монтажу тягне за собою додаткові витрати. Після кріплення каркаса системи в прорізі доводиться заново фарбувати стіни.


Суцільні чи перфоровані?

З цією дилемою все набагато простіше. Перфоровані ролети використовуються у комерційних цілях на вітринних вікна або двері. Тільки вони можуть забезпечити огляд виставлених товарів після закриття магазину. Особливо вдало вони виглядають у великих критих торгових центрах з численними бутиками одягу і взуття.

Для домашніх умов і на виробництві повсюдно застосовується суцільне полотно ролет. Що цілком зрозуміло, так як тут ролокасети виконують в основному захисну функцію.


З наповнювачем чи без?

Якщо для вас головне — максимальна стійкість до злому, то краще придбати антивандальні ролокасети з посиленими додатковими ребрами жорсткості профілю. Вони чудово зарекомендували себе в районах, де хулігани розбивають вітрини і намагаються потрапити всередину магазину з метою наживи. Такі ролетні системи незамінні в місцях, де відсутнє відеоспостереження, а кримінальна ситуація є дуже небезпечною.

Для приватних будинків і квартир більшості наших співвітчизників краще підійдуть ролети роликової прокатки з наповнювачем. Ці вироби вигідно відрізняються від екструдованих аналогів додатковими перевагами:

- Високими теплоізоляційними характеристиками. Наповнювач з пінополіуретану утворює захисний шар від холоду взимку і спеки влітку.

- Додатковим захистом від сторонніх шумів. Здатність поролону гасити звукові коливання добре відома.