Голографічний ролик проектували на фасад центрального магазину марки на лондонській New Bond Street. Фрагменти будівлі рухалися, перетворюючись на подіум, або зовсім зникали, поступаючись місцем гігантській сумці або сцені гри в поло. За відгуками очевидців, графіка в чотирьох вимірах була більш ніж переконлива: відчуття реальності того, що відбувається було доповнено епізодом, в якому знаменитий гравець у поло (лице бренду Ralph Lauren), відбиває подачу - м’яч розбив голографічну картинку вщент, а на переляканих глядачів полетіли неіснуючі “осколки”.
Творці проекту пішли ще далі. Обдуривши просторове мислення аудиторії, вони вирішили впливати і на незатребуваний раніше нюх. Під час епізоду з виходом моделей глядачі вловили в повітрі аромат нових парфумів модного будинку.
Удар припав звідти, звідки його ніхто не чекав. Марка Burberry здійснює online-трансляції показів в режимі реального часу, віртуальні продавці Інтернет-магазину Marc Jacobs скопійовані з справжніх, голографічне зображення Кейт Мосс на подіумі Alexander McQueen використовували ще в 2006 році. Кроку в 4D чекали від кожної з цих марок, але ніяк вже від американського виробника поло, який, як написала Сьюзі Менкес у своїй колонці в New York Times, “набагато більше асоціюється з колекцією ретро-автомобілів його засновника, ніж з соціальними мережами, додатками для iPhone і інноваційними рекламними кампаніями”.
Насправді робота з новими технологіями в цій сфері не завжди обмежується показними трюками. За інформацією тієї ж New York Times, компанія Ralph Lauren посіла друге місце після Louis Vuitton за індексом, що визначає залученість брендів класу luxury в сучасні цифрові способи просування і продажу, винайдені професором бізнес-школи Stern Скоттом Галлуейєм (Scott Galloway). Індекс визначається чотирма параметрами: ефективність роботи веб-сайту, цифровий маркетинг, робота з соціальними мережами і з технологіями для мобільних телефонів. Ralph Lauren обійшли за всіма показниками таких монстрів, як Burberry, Dolce & Gabbana і Gucci.
Варто зазначити, що технічним новинкам останніх років не вистачало дрібниці – вони не могли вразити уяву споживача. До тих пір поки треба чіпляти на себе ці дурні окуляри, 3D-революції не буде. Може, Twitter і змінив модну журналістику, але ж і він не більше, ніж лаконічний ретраслятор шуму всесвіту. Нові технології повинні нести набагато більший потенціал, і це відчувається. Або нам просто хочеться в це вірити?
Об’ємні букви на сьогоднішній день рахуються одним з найефективнішим інструментом зовнішньої реклами. А тут http://rushen.com.ua/3d_bukvi.html їх можна замовити по найкращій вартості. Рекламна агенція Rushen, використовуючи найсучасніше обладнання і технології втілить в життя любі дизайнерські задумки!