У роботизованому центрі контейнери з вантажами встановлюються на транспортувальні модулі Amazon Robotics. Як тільки надходить замовлення, модулі відвозять потрібні товари до найближчого співробітника складу для розвантаження.
Контейнери надходять послідовно і регулярно, один за іншим, а для управління процесом використовується спеціальна система. Вона контролює всі полки з вантажами, знає розташування окремих товарів на цих полицях і миттєво визначає їх місце розташування.
Роботи переміщаються по складу зі швидкістю 7,5 км/год і можуть перевозити вантажі вагою до 280 кг. Вони економлять місце і дозволяють зберігати на території складів на 50% більше товарів.
Роботизовані системи в Кавасакі скорочують процес навантаження до декількох хвилин, повідомляє Nikkei Asian Review з посиланням на представників компанії. Передплатники сервісу Amazon Prime отримують посилки в день замовлення, і щоб впоратися з такими темпами поставок, особливо в пікові сезони, підрозділ вирішив використовувати роботів. На інших складах у Японії співробітники Amazon використовують візки і самостійно беруть товари з полиць.
У США роботизація складів Amazon вже довела свою ефективність. Влітку дослідження Deutsche Bank показало, що на цикл робіт системи Amazon Robotics витрачають 15 хвилин, тоді як люди — 60-75 хвилин. Крім того, роботизовані складські системи скорочують операційні витрати на 20%.
Для Amazon роботизація складської праці — питання часу. Компанія регулярно проводить конкурси на розробку роботів-комірників. На відміну від японських візків, роботи повинні самостійно брати окремі товари і розміщувати їх на полицях або відвозити на пункт вивантаження.
Інші японські компанії також використовують роботів для прискорення доставки. У грудні онлайн-магазин канцтоварів Askul почнуть використовувати роботизовані маніпулятори в розподільному пункті. Роборуки будуть діставати товари з полиць, до яких людина не може дотягнутися. Вони будуть працювати цілодобово і з часом зможуть обробляти в 9 разів більше замовлень.
Як відомо, жодна серйозна точка продажу не може нормально працювати без сучасного надійного функціонального торгового обладнання. Ось тут http://ustor.com.ua/proizvodtvo/ ви зможете ознайомитись і оцінити переваги інноваційних стелажних систем, ліній для одягу, спеціалізованих меблів від компанії «Ustor».