Меблевий омбре: колекція In the Fog від Дмитра Козиненко

Туманна погода у великому місті – це в першу чергу красиво, вирішив для себе молодий український дизайнер Дмитро Козиненко. Надихнувшись видом оповитого густим серпанком мегаполісу, він створив колекцію меблів, яку назвав відповідно: In the Fog (В тумані).

А вот источник, где вы можете почерпнуть сведения о компании «Склад Сервис», которая на сегодняшний день является ведущим украинским поставщиком металлической мебели, пластиковой тары, складской техники, стеллажей и сейфов.

В останні роки техніка «омбре» (плавний перехід від світлих до темних відтінків) стала дуже популярним трендом в моді, індустрії краси та дизайні. Дмитро використовує цю техніку в своєму унікальному стилі. Його металеві меблі In the Fog (В тумані) нагадує висотки і хмарочоси мегаполісу, оповитого густою імлою. Такий незвичайний ефект «розчинення» в тумані досягається в першу чергу за рахунок особливого підходу до обробки матеріалу.



Перше враження - настільки концептуальні предмети не підійдуть для житла, це щось більше офісне, так як відмінно підтримало б атмосферу креативності. Однак натури і смаки у всіх різні, ревнителі мінімалізму, наприклад, схильні тягнути в будинок все, що на 50% складається з порожнечі, на 45% з ідеї і на 5% хоч з якого-небудь матеріалу. Подібні концептуальні меблі в такі умови відмінно вписуються.

Корпус кожного предмета виконаний з тонкого металевого листа, на якому зроблена перфорація, тобто в металі вирізані кола. Їх діаметр рівномірно збільшується по мірі наближення до краю предмета і здається, ніби він зникає буквально на очах. Від повного злиття зі стіною предмети утримує колір.

Металеві меблі виконані як в нейтральних кольорах – чорному і відтінках сірого, так і яскравих, насичених жовтому, бірюзовому, коричневому, червоному. Цікаво, що перфорація дає оптичну ілюзію. Здається, що і фарбування полиць виконано в техніці омбре, але насправді колір рівномірний і тільки різниця діаметрів отворів дає такий ефект.

У колекцію входять різні металеві меблі: стелажі, горизонтальні і вертикальні настінні полки, а також письмовий стіл. Мінімалізм, практичність і функціональність дозволяють таким системам зберігання стати вдалим рішенням для інтер’єру в скандинавському стилі хай-тек.



Дмитро Козиненко сам родом із Сімферополя, в даний час працює і проживає у Києві. Він досить плідний на ідеї дизайнер, це його не перша і не єдина серія меблів. Історія його успіху досить нехитра, але все-таки надихає саме тим, що його шлях не був таким туманним і неповторним, адже невідомість лякає дуже багатьох творчих людей, здатних завоювати свої лаври.

Дмитро завзятістю і участю в різноманітних конкурсах домігся визнання як відмінного промдизайнера, в чиїх інноваційних ідеях потребує світ декорування і оформлення інтер’єрів.