Вибираємо парфуми по інтернету

На сьогоднішній день парфуми по інтернету є одним з найпопулярніших подарунків, які купують своїм другим половинкам як чоловіки, так і жінки. Звичайно, спочатку здається неможливо вибрати парфуми, не понюхавши їх, проте все можливо, якщо у Вас достатньо знань і трохи фантазії. Про те, як вибрати оптимальний аромат і не помилитися при цьому піде мова далі.

Що потрібно знати про парфюмерні ноти?

Один з основних критеріїв, що описують аромат — ноти, які поділяються на верхні, середні і основні. Спочатку відкриваються верхні ноти. Цей аромат відчувається найменше і тримається на шкірі близько півгодини. Для верхніх нот аромату більшість знаменитих виробників використовують легкі аромати, наприклад, цитрусові, лаванда, кедр або кориця.

Верхні ноти пізніше переходять в середні ноти, які відрізняються більш важким, і в теж час інтенсивним ароматом, який тримається кілька годин. Для середніх нот найчастіше вибирають гвоздику, троянди, жасмин і лаванду. А ось “фундамент піраміди” становлять основні ноти, які немов квіти троянд, розкриваються повільно, але потім ще довго радують око (в даному випадку ніс). Для основних нот зазвичай використовують ваніль, мускус, амбру та інші соковиті аромати.

Правда, фахівці стверджують, що при виборі парфумів особливу увагу потрібно приділяти середнім нотам, так як саме вони є основою аромату. А ще вони рекомендують духи амвей як ідеальне втілення вишуканого ексклюзивного аромату.


Аромат і психологічні спостереження

Сьогодні прийнято розділяти аромати на групи: наприклад, цитрусові, квіткові, деревні і т. п. Все ж, якщо Ви погано розбираєтеся в парфумах, по інтернету їх можна вибрати, керуючись іншим принципом: згідно з індивідуальними якостями певної людини. Психологи виділяють чотири типи ароматів і людей, які повинні полегшити вибір.

Квіткові аромати. Жасмин, троянда, лаванда та ін. — класика, що не виходить з моди. Парфуми такого типу рекомендуються для елегантних, чарівних і мрійливих романтиків. До того ж, квіткові аромати підходять для будь-якого віку.

Деревні аромати. Дерево з давніх часів вважається символом затишку та надійності, тому зазвичай їх вибирають сміливі, впевнені в собі особистості, які не бояться ризикувати і провокувати. З іншого боку, деревний аромат дуже гармонійний, тому цей аромат можна підібрати для тих, хто знаходиться в пошуках балансу.

Східні аромати. Східна культура завжди асоціюється із магією, загадкою і чуттєвістю. Ці аромати зазвичай воліють персони, що не обмежують себе, які насолоджуються кожною хвилиною життя і не бояться цього показати.

Цитрусові, фруктові аромати. Напевно, це найбільш популярні аромати серед молодих, активних та амбітних особистостей, які випромінюють оптимізм.


Не забудьте про якість

Всі хочуть, щоб приємний аромат тримався як можна довше, однак нерідко нова покупка розчаровує. Тому перед тим, як вибирати нові парфуми, фахівці рекомендують звернути увагу на їх стійкість, яка виражена літерами і зазначена на упаковці або в описі.

PP означає, що парфуми містять 15-40 відсотків ефірних масел. Ці аромати дуже інтенсивні і соковиті, і тримаються близько 6 годин і довше. EDP означає, що концентрація ароматичних масел дорівнює 10-20 відсотків. Зазвичай це парфумерна вода, яка тримається до 3-5 годин. EDT або туалетна вода містить 5-15 відсотків ефірних масел і пахне 2-4 години. EDC позначається так званий одеколон, концентрація ароматичних масел якого 2-5 відсотків, а він тримається до 2 годин.