Вагітність і краса: чи шкідливий манікюр майбутній мамі?

Для кожної жінки вагітність — особлива пора, під час якої її більше турбує зовсім не власний стан, а здоров'я майбутнього малюка. Мабуть, саме тому серед представниць прекрасної половини людства сьогодні ходить величезна кількість міфів, зокрема з приводу фарбування нігтів. У сьогоднішньому матеріалі ми розберемося, чи варто робити манікюр майбутній мамі, і з'ясуємо, чи небезпечний він для дитини.

Для початку визначимося з тим, який вид манікюру слід вибирати вагітним. Вони бувають двох видів: апаратний і класичний обрізний.

Перший передбачає зняття омертвілого шару кутикули і обробку нігтьової пластини спеціальними апаратними насадками. До початку процедури руки не розпарются у воді. Класичний обрізний, як раз навпаки, передбачає мокрі ванночки для рук і нігтів, після яких майстер вирівнює ніготь, обрізає кутикули і задирки з використанням ручних інструментів. Щодо останніх, то тут вкрай важливе питання стерилізації, і у цьому контексті хочеться порекомендувати посилання rs-sonic.com.ua, таке обладнання зведе до мінімуму небезпеку зараження, і інші негативні наслідки.

Зазначимо, що порізи та інші травми не виключені при кожному з варіантів. Що стосується безпосередньо вагітних, то їм варто зупинити свій вибір на європейському безобрізному. Майстер зм’якшить кутикулу спеціальним засобом, і вона відпаде.

Деякі задаються питанням, чи припустимо під час вагітності використання шелаку. Так, припустимо. Справа в тому, що компоненти цього покриття зовсім не пахнуть, не випаровуються і не містять кислот і розчинників, до складу яких входить ацетон. Щоб закріпити результат, знадобиться УФ-лампа, однак це опромінення не несе в собі небезпеки.

Виконуючи нарощування, необхідно пам’ятати, що дівчатам в положенні допустимо лише гелеве покриття, воно не контактує з живою піднігтьового структурою. Що ж стосується акрилу, то ця речовина може бути вкрай небезпечною!

Майбутнім мамам особливу увагу слід приділяти ногам, адже саме їм доводиться витримувати великі навантаження. За допомогою педикюру можна без проблем позбутися натоптишів, мозолів і тріщин. Для того щоб уникнути будь-яких неприємностей, пов’язаних з обробкою нігтів (як на ногах, так і на руках), жінці рекомендується одягати марлеву маску.

Зауважте, що неодмінно варто повідомити майстру про свою вагітність. Можливо, він запропонує певні лаки, які містять найменшу кількість шкідливих компонентів.

Що стосується рекомендацій лікарів, то вони радять вагітним не використовувати кольоровий лак, адже за кольором нігтьової пластини вони визначають стан жінки (особливо це важливо анестезіологу) під час пологів. Тому, якщо ви знаходитесь на 9 місяці, варто відмовитися на час від кольорових лаків.