П’ять порад по догляду за шкірою обличчя взимку

Догляд за шкірою в зимовий час вимагає особливої ретельності. Всі ми знаємо, що від морозу наша шкіра починає вередувати: з'являються почервоніння, сухість. Але є способи, які допоможуть вам цього уникнути.

Крем

Ніколи не забувайте елементарно користуватися кремами - це має бути за півгодини до виходу на двір і сну.


Мінімум води

Умивання водою слід звести до мінімуму й віддавати перевагу тонікам. На жаль, вода при всій своїй вологості на шкіру діє рівно зворотним чином.


Пілінги

Зате зима - це час для безлічі косметичних процедур, які недоступні нам влітку: глибокі хімічні пілінги, чищення обличчя, ін’єкційні методики, лазерна косметологія. Взагалі період без сонця ідеальний тому, що мінімальні ризики появи пігментацій після процедури. Тому якщо ви хочете оновити шкіру, ідеально зробити серединний пілінг - наприклад, жовтий (ретиновий), TCA, Дженсена, голчастий пілінг. Вони застосовуються для розгладження дрібних зморшок, боротьби з пігментацією, вирівнювання рубців. Після цих пілінгів потрібен спеціальний догляд. Необхідно зволожувати шкіру, ні в якому разі не можна засмагати. В цьому є невеликий дискомфорт, але результати вас приємно здивують.

До речі, на сайті http://www.bellezza.ua ви дізнаєтесь про Центр медичної косметології і SPA Bellezza, де пропонують ефективний ТСА пілінг, і інші дієві процедури для покращення стану шкіри обличчя і тіла.


Маски

Звичайно не варто забувати і про них. Благо, є величезний вибір: зволожуючі, відбілюючі, підтягуюючі, поживні і так далі. Але взимку слід бути вибірковим у виборі. Зараз більшу популярність набирають маски з слизу равликів. Звучить дикувато, але їх слиз - це чистий колаген. Багато хто навіть тримають у себе вдома в якості домашніх тварин пару африканських равликів. Досить просто намазати обличчя будь-яким кисломолочним продуктом і покласти цих милих створінь на обличчя. Вони починають виділяти слиз і це власне стає вашою маскою.

Є не менш ефективні альгінатні маски. Їх безліч (все залежить від інгредієнта і його дії). Взимку краще брати маски з алое віра, ромашкою, хітозаном, колагеном. Джерела альгінату - бурі водорості, вони містять альгінову кислоту, яка пов’язує величезну кількість молекул води. За рахунок цього вони зволожують і живлять нашу шкіру. Ні в якому разі не слід користуватися масками на основі глини - вони тільки сушать шкіру. Сильні скраби для обличчя теж недоречні .


Домашній мікроклімат

Здоров’я шкіри залежить не тільки від умов погоди за вікном, але і від клімату всередині квартири. Не варто забувати про те, що чималу роль в зимовий період відіграє вологість і температура всередині приміщення, де ви знаходитесь. Через батареї наша шкіра втрачає дорогоцінну вологу і сильно сохне. Звичайно в ідеалі це має бути зволожувач повітря. Він буде зволожувати повітря і підтримувати оптимальний для шкіри мікроклімат.

Також ви можете розставити в квартирі рослини. Вони відмінно затримують пил і очищають повітря. Ще одним простим способом поліпшити мікроклімат може служити звичайний мокрий рушник, повішений на батарею . Волога з нього буде випаровуватися і повітря в приміщенні буде зволожуватися. Також не забувайте просто провітрювати приміщення.