Протезування, імплантація, гігієнічна чистка зубів, та інші якісні послуги, перелічені тут http://101stomatolog.com.ua/stomatologii/goloseevskiy-rayon/ надають досвідчені фахівці стоматологічної клініки “Дентал-Верді”, що знаходиться у Голосіїівському районі Києва.
В яких випадках потрібні брекети?
Найбільш поширені стоматологічні порушення, при яких необхідні коригувальні конструкції: криві зуби, розташовані в зубній дузі на неправильній відстані один від одного, діастема середньої лінії, а також різні мезіодистальні зміщення. Ці варіанти припускають носіння зовнішніх (так званих вестибулярних) варіантів, у яких дуга закріплюється з зовнішньої сторони зубного ряду і видно при усмішці.
Неправильний прикус, коли передні різці нижньої щелепи сильно відхиляються вперед, вимагають, як правило, лінгвальних брекет-систем, що встановлюються з внутрішньої сторони зубного ряду і перебувають у прямому контакті з язиком.
Види брекетів
Стоматологічними клініками пропонується цілий перелік варіантів, різних за ціною і матеріалом виготовлення.
Одними із найбільш недорогих вважаються брекети з ортодонтичного пластику або акрилу і дротяних елементів, які необхідні для того, щоб надати конструкції міцність. Вони кріпляться на зуби за допомогою дротяних гачків. Такі системи можуть бути зроблені як з білого, так і з яскраво пофарбованого пластику, що дуже привабливо для дітей.
Більш міцні, але менш естетичні металеві варіанти зі сплавів титану або нікелю теж широко використовуються для дітей і дорослих. Інший різновид металевих брекет-систем - зі срібла або золота. Вони не тільки виглядають стильно, але і рекомендовані при глосалгії.
Ортодонтичні системи, коригуючі зубний ряд, можуть виготовлятися з полімерів – кераміки або лейкосапфіру (цей матеріал, отриманий у лабораторних умовах, повністю повторює структуру природного сапфіра, другого мінералу по твердості після алмазу). Еластичні лігатури в таких конструкціях, як правило, білі або прозорі. Єдиний мінус - вони можуть забарвитися від вживання кави, чаю, кольорових спеції (карі, паприки). Курцям також слід контролювати свою звичку: тютюн надає стійку жовтувато-коричневе забарвлення як зубної емалі, так і ортодонтичним конструкцій.
З якого віку можна почати носити брекети?
Вік для початку використання ортодонтичних конструкцій такого виду залежить від конкретної проблеми, тому стоматологи рекомендують батькам зробити дитині ортодонтичну експертизу якомога раніше (приблизно у віці семи років). За даними Американської асоціації ортодонтії, існує кореляція між ефективністю лікування і віком, коли воно розпочато. Оптимальним вважається вік від 9 до 14 років, коли зубний ряд ще не резистентен до механічного вирівнювання.
Безумовно, діти – не єдина група пацієнтів, яка потребує такого лікування. Так як з роками зубам властиво розхитуватися, в зрілому віці цілком доречно носити брекети, якщо до цього є згода лікаря.
Як довго триває корекція?
Тривалість лікування залежить від конкретної проблеми та віку пацієнта. Середньостатистичний термін – 12-16 місяців. В цей час необхідно відвідувати лікаря кожні 4-5 тижнів.