Дивлячись на них, у людини створюється враження, що вона подорожує в шикарному Фіаті 500-ї моделі з гламурними дівчатами, вирядженими в літні сукні і попиваючими прохолодний мартіні. Вже дещо проігнорований художній стиль знову повернувся до нас на ефектних жалюзі з екзотичними гравюрами. Колажі з буйних образів на сучасних шторах стали користуватися неймовірною популярністю. Часом від них важко відірвати погляд, а тому їх розхапують магазинах новоявлені шанувальники забутого стилю мистецтва.
Вони відмінно вписуються в різні інтер’єри житлових приміщень і стають справжньою окрасою. Ставлення споживача до цієї колекції досить суперечливе, і якщо хтось вагається, хочеться порекомендувати тут чудові жалюзі в Дніпрі, серед такого різноманіття кожен знайде щось на свій смак.
Втім, всі сходяться в одному: побачивши такі жалюзі одного разу, їх вже неможливо забути. Це судження є найкращою нагородою і похвалою для творців!
Взагалі, стиль поп-арт (скорочено від англ. popular art, – «популярне мистецтво») зародився у 50-60-х роках минулого століття, миттєво став на той час масовим трендом, та й до цих пір має безліч прихильників.
Для того щоб зрозуміти, що являє собою стиль поп-арт в інтер’єрі, можна порадити уявити яскравий рекламний проспект, розмальований в основному геометричними фігурами, або не менш яскраві графічні зображення відомих людей, зірок кіно, естради, моди. Поп-арт – це стиль динамічно-активної, життєрадісною молоді, натур, котрі віддають переваги галасливим вечіркам, людей, що люблять звертати на себе увагу ексцентричним зовнішнім виглядом, поведінкою.
Щодо інтер”єру, стандартна основа - це білі пофарбовані стіни, з якими контрастують соковиті плакати або креативні графіті. Ще один варіант - зробити так, щоб всі стіни відрізнялися одна від одного кольором і навіть фактурою. Наприклад, одну можна пофарбувати білою фарбою, другу обробити штукатуркою, третю поклеїти шпалерами, а четверту газетними вирізками.
Поп-арт приділяє велику увагу деталям та елементами декору: строкатий текстиль, незвичайні статуетки, рамки для фотографій, вази, світильники, годинники. Характерно використання часто повторюваної символіки, наприклад, яскравих картин, постерів і малюнків в різній колірній гаммі.