Насамперед варто зазначити, що проблемним моментом у даному шутері є забезпечення його якісною графікою, саме тут http://oneservers.su/css-v34.html ви дізнаєтесь про хостинг серверів CSS v34, завдяки якому досягається максимальна реалістичність і бездоганність ігрового процесу.
Half-Life
У 1998 році американською компанією Sierra був випущений популярний одиночний науково-фантастичний шутер від першої особи під назвою Half-Life. Шутер дуже швидко набрав популярність за рахунок окремих факторів. Головним достоїнством гри стало те, що її сюжет розвивався всередині ігрового простору без використання будь-яких відео підказок. Так само слід відзначити другу особливість HL - це високорозвинутий штучний інтелект у противників.
Half Life справив величезний ажіотаж серед геймерів за рахунок чого і поклав новий етап розвитку шутерів. До Half-Life було випущено 4 додатки, а так само безліч модифікацій, серед яких знаходиться і Counter Strike, мова про яку піде далі.
Counter Strike
Сounter Strike це теж шутер, і теж від першої особи. Від халфи контра відрізняється тим, що у КС немає сюжету, який здатний якось розвиватися. У КС відбувається банальна боротьба між двома командами - терористами і контр-терористами. У кожної команди своя задача. Завдання це залежить від карти, на якій відбувається боротьба, ну і від відповідної модифікації.
Першим кому в голову прийшла ідея створення мода Counter Strike був американський програміст в”єтнамського походження Мін Ле. Спочатку КС була придумана як модифікація для Халфи. Ле прийшла в голову ідея створення мода відразу після виходу Халфи і для створення модифікацій до неї. Мін Ле мріяв створити власну Online гру.
Коли Ле приступив до розробки КС він був на четвертому курсі в університеті. Він працював по 20 годин на тиждень. У Ле був помічник Джесс Кліфф, який за сумісництвом займався розкруткою проекту.
Перша бета версія CS 1.0 була випущена 19 червня 1999 року. У 2000-му році до розробки підключилася американська компанія Vavle (компанія, якою був розроблений шутер Half Life), і обіцяла надавати усіляку матеріальну і моральну підтримку проекту. Дуже скоро Valve викупила права на Counter Strike, а Ле і Джесс були найняті в штат в якості розробників. У період з 19 червня 1999-го року по 13 вересня 2000-го було випущено 7 бета-версій. Далі випускалися офіційні релізи версій.
Разом з виходом фінальної версії 1.6, Valve запустила сервіс по розповсюдженню ігор і програмного забезпечення власної розробки під назвою Steam. Спочатку КС дуже швидко набрала популярність у силу своєї безкоштовності, але із запуском сервісу Steam вона стала платною.