Елітний парфум: як відрізнити підробку від оригіналу

Як прикро буває зробити довгоочікувану покупку і виявити, що це підробка. В даному випадку мова піде про парфумерію. Під яким «соусом» вам би не намагалися продати підробку: копія відомого парфуму, конфіскат або «ліцензія», результат буде один — відверто низька якість і ризик для здоров'я.

Ничто так не облагораживает истинную леди, придает ей изысканный шарм, сексуальность, подчеркивает ее индивидуальный стиль и уверенность в себе, как элитная женская парфюмерия, а приобрести ее по доступной стоимости вы можете на сайте boheme.com.ua интернет-магазина Boheme.

Підроблену парфумерію виробляють з вкрай неякісної сировини, така покупка не тільки не порадує, але й може виявитися небезпечною. Отже, як відрізнити підробку духів від оригіналу?


Ціна

Як правило, низька ціна видає підробку з головою. Знижка на парфуми в розмірі понад 40% повинна вас насторожити. Хороші парфуми не можуть коштувати дешево, також як і не можуть продаватися на ринку.


Ніяких копій

Нечисті на руку продавці часто намагаються продати підробку під виглядом так званого «митного конфіскату» або парфумів, виробленого «по ліцензії» де-небудь, скажімо, в Польщі. Головний аргумент — парфуми нітрохи не гірші за оригінал, зате дешевші. Не вірте! Жоден престижний парфумерний будинок не стане ризикувати репутацією і продавати ліцензію на виробництво сумнівним особам. Під виглядом конфіскату вам теж намагаються продати відверту підробку. Копії брендових парфумів, вироблені в ОАЕ відносяться до цієї ж категорії.


Місце продажу

Купуйте тільки в перевірених мережевих магазинах і в Duty Free аеропортів, там ризик купити підробки мінімальний, хоча теж не виключено.


Упаковка

Вас має насторожити товстий, неакуратно склеєний або мутнуватий целофан на упаковці. Текст на ній ні в якому разі не повинен бути розмитим і нечітким — неакуратні літери на коробочці з духами — ознака кустарного друкарського обладнання. Внутрішня картонна упаковка повинна бути зроблена з щільного якісного паперу.

Важливі дрібниці: на коробочці з парфумом обов’язково повинен бути вказаний мілілітраж (ml), обсяг (в fl.oz — унції), склад, країна-виробник, дата виробництва і має бути штрих-код.


Флакон

Виробники оригінального парфуму ніколи не економлять на флаконах. Скло обов’язково має бути прозорим, без бульбашок усередині і нерівностей. Зверніть увагу на денце — у оригіналу воно нормальної товщини і рівне, в той час як підробки часто грішать товстим дном флакона. У хорошої парфумерії кришка щільно прилягає до горлечка флакона. А трубочка пульверизатора акуратна, прозора і тонка, доходить до дна або трохи лягає на нього. У підробленого флакона трубочка, як правило, груба, товста і часто лягає на денце через дуже велику довжину. Перші два-три «пшику» пульверизатора справжніх парфумів повинні бути холостими.


Аромат

Ніщо так не видає підроблені парфуми, як їх запах. Аромат може бути схожим на оригінал, але дешева сировина, яке розливають по підробленим флакончикам не має трьохнотного “розкриття”, притаманне якісним парфумам, і запах швидко вивітрюється.