Влаштувати хороше св’ято - це не проблема, особливо якщо добучити цю справу професіоналам, наприклад з компанії “ROYAL LEVEL SERVICE”, повірте на слово корпоративні міроприємства в Києві вони організовують на найвищому рівні
Втім, як тільки доходить до святкового тосту — часто впадаєш у ступор. За що ж підняти келих? Все вже було за історію пиятик. Пили за здоров’я, і за щастя, за друзів, за братів і за те, щоб у всіх ворогів нічого перерахованого не було, а те, що було - скоро пропало. За кращу половину людства і за ту, що гірша, за президента і мати Терезу... За лося? Так за нього завжди пили в першу чергу. Сказано рішуче все, тости скінчилися. Що ж робити?
Треба знайти дар мови. Найпростіше — не шукати в побажаннях, а сформулювати їх у “незбитій” формі. Виберіть основну ідею (за що пити будемо) і придумайте, чим вона така хороша. Скажімо, любов прекрасна тим, що робить нас щасливими. Звідси й будемо відштовхуватися. А втілити думку в витончену форму на допоможуть:
Порівняння
На що схожа любов? Який поетичний образ виникає в твоїй уяві? Припустимо, нам здається, що любов — це хмара, на якій ти відпливаєш від життєвих проблем. Таке формулювання може стати частиною тосту.
Сильне перебільшення
Підберіть яскравий образ. Наприклад, любов — те, без чого людина відчуває себе як риба, викинута на берег. Побудувати вислів можна за схемою: «Вип’ємо за... (далі домашня заготовка)... За любов!» Наприклад, «Вип’ємо за хмару, яка наближає нас до зірок і забирає від життєвих проблем, — за любов». Або: «Піднімемо ж келихи за те, без чого людина не буде щасливою, навіть якщо їй належать всі скарби світу, за любов».
Ошатна мудрість
Є інший спосіб сказати тост: «сісти на хвіст» комусь із великих. Тостуючий видає афоризм, що належить знаменитій людині, і виводить з нього побажання. Знайдіть в Інтернеті цитату по темі і розвивайте думку. Цей вид тосту може бути і гумористичним, і прямолінійним. Припустимо: «Кохання — найцікавіша й найбільша з усіх людських слабкостей, котру можна вибачити», — говорив Діккенс. Так вип’ємо за те, щоб нам пробачали і інші слабкості теж!”
Найскладніший — тост-притча. Оратор коротко переказує історію і зводить її до побажання. Зазвичай пародіюють фольклор або епос, тобто героями стають лицарі, старці, прекрасні дами. Розв’язка виявляється несподіваною і плавно перетікає в напуття, служить свого роду мораллю. Наприклад: «Чоловіка запитують: „Чому ти носиш взуття на два розміри менше?“ Він відповідає: „Дружина у мене зла. Син — двієчник. Теща — відьма. Одна радість — прийти ввечері додому і зняти взуття“. Вип’ємо за те, щоб в новому році у нас були зовсім інші радості!»