Масаж і йогу назвали головними методами лікування болю в спині

Періодично багато хто з нас звертаються до лікаря з скаргами на біль у спині. Американська Колегія Лікарів (American College of Physicians) нещодавно випустила нові рекомендації. В першу чергу пацієнтам слід спробувати альтернативні методи лікування: обгортання, голковколювання, йогу або масаж.

Ефективне масажне обладнання пропонує офіційний представник відомої китайської компанії Rongtai інтернет-магазин http://rongtai-aront.com. Особливої уваги заслуговує інноваційне мультифункціональне масажне крісло RT, в якому реалізовано кращі досягнення у сфері масажу, і з яким ви точно забудете про біль і втому!

Такі інноваційні рекомендації ґрунтуються на 150-ти дослідженнях, в яких фахівці вивчали методи лікування болю в попереку та їх ефективність. Таким чином, провідні американські лікарі намагаються боротися з необгрунтовано зростаючим попитом на фармацевтичну продукцію.

Президент Американської Колегії Лікарів, доктор Нітіл Дамл виділяє тип гострого болю в спині, викликаної фізичними перевантаженнями.

— Якщо після роботи в саду або надмірно інтенсивних фізичних вправ, ви відчули біль у спині, вам нема про що турбуватися, гострий біль у попереку проходить сам по собі. Тіло звикне, запалення зменшиться. Це може зайняти декілька днів або навіть тиждень, але в кінцевому результаті ви повернетеся в норму, — запевнив лікар. — Так навіщо ризикувати, приймаючи медикаменти, що володіють побічними діями? Погодьтеся, гастрит, розлад шлунка і підвищення кров’яного тиску вам ні до чого.

Доктор Дамл пропонує звернутися до акупунктурної терапії. Нові методичні рекомендації передбачають техніки прискореного лікування: теплові обгортання, масаж, голковколювання і спинномозкові маніпуляції, які допомагають позбавити людину від болю в попереку. Також, на його думку, добре працюють методики “розуму-тіла”: йога, тай-чі, зняття стресу за допомогою усвідомленості і спрямованих технік релаксації.

А ось знеболюючі препарати діють короткочасно. Пацієнтам з хронічним болем у попереку, яким не допомагає немедикаментозне лікування в нових методичках радять зменшити запалення з допомогою ібупрофену або напроксену, які вважаються нестероїдними протизапальними препаратами (NSAIDs). Якщо ці способи не допомагають і біль зберігається, наступний етап може включати препарати для лікування невралгічного болю.

Лікар швидкої допомоги, професор Гарвардської медичної школи, Стівен Атлас, практикуючий в клініці Массачусетсу, написав передову статтю, супроводжуючу медичні рекомендації.

— Таблетки — це занадто просто. Ми повинні практикувати комплексний підхід, що включає безліч змін у способі життя людей, —доктор Атлас вважає такий підхід є прогресивним і мудрим. А для того, щоб немедикаментозне лікування стало популярним, він пропонує лікарям розглянути покриття витрат на таку терапію медичними страховими компаніями.