А ось тут http://bogatei.com/lichnyj-pr-konsultant/kak-prijti-k-izvestnosti/ ви дізнаєтесь про 3 важливі кроки, які необхідно зробити, щоб досягти значного успіху і популярності.
Джон Девісон Рокфеллер народився 1839 р. в місті Річфорд, штат Нью-Йорк. Батько Джона називав себе «ботанічним доктором» – він продавав різні еліксири сумнівного походження, в тому числі напої для безсмертя. Його називали гультіпакою та аферистом. Але він навчив сина правильно поводитися з грошима.
У 7-річному віці Джон почав вирощувати індиків на продаж і копати картоплю у сусідів за гроші. Все, що він заробляв, зберігав у скарбничці, доходи фіксував у блокноті. У 13 років Джон позичив знайомому фермеру 50 доларів під 7,5 % річних. Бізнес батька не приносив стабільних заробітків, та мати вчила шістьох дітей економити на всьому. Джон Рокфеллер любив повторювати: «Я був вихований на принципі: працюй та заощаджуй!».
У коледжі Рокфеллер не довчився: він порахував, що йому буде цілком достатньо 3-місячних бухгалтерських курсів. З 16 років він почав працювати помічником бухгалтера в невеликій компанії, це була його перша і остання робота за наймом. Після цього він разом з компаньйоном зайнявся власним бізнесом: вони заснували торговий дім «Кларк і Рочестер», який займався продажем зерна, м’яса, сіна та інших товарів.
Незабаром Рокфеллер зайнявся пошуками нафти, щоб виробляти з неї гас. Так була заснована компанія «Standard Oil», що озолотила свого господаря. Розбагатівши, Джон став скуповувати інші нафтові компанії. До 1880 р. Рокфеллер контролював 95% нафтовидобутку в Америці. Його монополію називали «найбільшою, наймудрішою і найнечеснішою з усіх, що коли-небудь існували».
Джон Рокфеллер одружився на побожній дівчині, з якою познайомився ще під час навчання. Весілля було більш ніж скромним, молодята оселилися в дешевій квартирі і обходилися без слуг. На той момент Джон вже був власником нафтопереробного заводу. Рокфеллер виховував своїх дітей так, як колись виховували його: привчав економити і дозволяв заробляти. Діти отримували гроші за гостріння олівців, заняття музикою, утримання від цукерок, прополку городу, колку дров. За проступки і запізнення до сніданку дітей штрафували.
Рокфеллер був помірним у їжі, не вживав спиртного і не курив, байдуже ставився до одягу і рідко змінював костюми, не відвідував театрів і клубів. Улюбленою його стравою був хліб з молоком. Дружина Джона ходила в залатанных сукнях і була такою ж бережливою: коли чоловік запропонував купити дітям по велосипеду, вона відповіла, що вистачить і одного на чотирьох – так вони навчаться ділитися.
Джон Рокфеллер мріяв заробити 100 млн доларів і дожити до ста років. Перша мрія незабаром здійснилася: компанія «Standard Oil» приносила 3 млн доларів щорічно, крім того Рокфеллер володів 16-ма залізничними і 6-ма сталеливарними компаніями, 9-ма фірмами, що торгують нерухомістю, 6-ти пароплавствами, 9-ма банками та 3-ма апельсиновими гаями. У перерахунку на сьогоднішній курс долара його статки дорівнювали б 310 млн доларів. Незважаючи на звичку на всьому економити, Рокфеллер витрачав величезні суми на благодійність: вкладав у дослідну медицину, спонсорував університети та музеї, жертвував церквам і громадам баптистів.
Друга мрія Рокфеллера теж майже збулася: він дожив до 97 років.