В інтернет-бізнесі так само, і якщо ви бажаєте “виграти гонку”, потрібно, насамперед мати хороший функціональний веб-ресурс, а для цього найкраще скористатися послугою розробка сайтів львів від компанії Exeo, наповнити його цікавим і корисним контентом, і відразу ж займатися його оптимізацією.
Акронім SEO означає Search Engine Optimization, дослівно - оптимізація для пошукових машин. Тобто SEO допомагає роботам індексувати ваш сайт. Ні більше, ні менше! Помилкою буде доручити механіку управління болідом, так само як і відмова від його послуг.
Як працює SEO - принцип зацікавлених сторін
Щоб зрозуміти, як працює SEO, давайте проаналізуємо мету всіх зацікавлених сторін. Отже, у нас є:
- Користувач, який хоче отримати вичерпну відповідь на запит з максимальною економією часу. Це може бути пошук інформації або потреба в товарі чи послузі.
- Пошукова система - це комерційна організація, найперше мета якої - збільшення прибутку. Зростання доходу забезпечують користувачі, які клікають на рекламні оголошення, замовляють послуги. Очевидно, що задоволення потреб користувачів - одна з головних задач пошукової системи.
Ще одне важливе завдання для пошукових систем - зменшення витрат. А найбільші витрати пошукових систем - це обчислювальні потужності. Тому не дивно, що пошукові системи стимулюють розвиток SEO. Адже навіть незначна допомога в організації і структуруванні контенту на сайті веб-майстрами допомагає економити величезні кошти.
Власник сайту має на меті отримати користувача з пошуку і конвертувати його в замовлення, кліки.
Найважливіші завдання вашого сайту
Тепер, коли ми розуміємо справжні цілі кожної з сторін, ми можемо точно сказати, що в першу чергу від нас чекає пошуковик, і сформулювати дві основні задачі, які повинен вирішувати наш сайт.
1. Якісний контент, який буде відповідати запиту користувача і максимально задовольнить потребу відвідувача в інформації. При цьому зручність подачі інфомація не менш важливо, ніж її якість.
2. Полегшити роботу пошуковому роботу і заощадити його ресурси. Для цього на сайті повинні бути дотримані наступні вимоги пошукових систем:
- закриття від індексу всіх малозначущих сторінок і дублів (налаштований robots.txt),
- надання повного списку сторінок, які треба проіндексувати роботу (карта сайту)
- забезпечення максимальної швидкості завантаження сторінки (оптимізація коду, зображень),
- коротка і точна інформація за змістом сторінки (заповнений titile, description, h1),
- робот може аналізувати поведінкові фактори (встановлений лічильник).
Це той базис, який допомагає пошуковому роботу в його роботі. Звичайно, SEO-шник вам розповість ще про «більш ніж 300 факторах ранжирування», які також важливі для сайту - і буде правий. Але ви повинні розуміти, що механізм роботи пошукового алгоритму знає тільки його творець, тому не можна з упевненістю говорити про ступінь впливу визначення фактора, якщо про це не було заявлено самими пошуковими системами. До того ж пошукові алгоритми часто змінюються швидше, ніж SEO-шники встигають експерементально підтвердити їхню соціальну значимість.
Розгадка пошукового алгоритму - свого роду пошук філософського каменя: нескінченна низка відкриттів і прозрінь, яка ніколи не приведе до кінцевого результату. Саме тому часто SEO оповите ореолом таємничості.