Давним-давно телевізори були громіздкі, чорно-білі, а ще для їх перегляду була потрібна спеціальна лінза. Згодом, вони стали більш компактними, а потім ще й кольоровими. Сьогодні у нас є телевізори з новітніми форматами екранів з супер сучасних матеріалів, які можуть показувати надчітку картинку.
Що важливо, сучасні телевізійні апарати набагато рідше виходять з ладу, втім навіть у цьому випадку, професійні майстри швидко повернуть їх до життя. Більше того, зараз не потрібно шукати майстерні, достатньо на сайті imaster.od.ua залишити онлайн заявку, і спеціаліст по ремонту домашньої техніки сам прийде до вас!
У сучасних телевізорів безліч функцій. Їх екрани з кожним роком стають все тонкішими, однак ця новинка змогла обігнати всіх відразу на кілька кроків. Отже, до уваги читачів телевізор майбутнього LG W7 OLED.
Представлений LG W7 OLED був на міжнародній виставці побутової електроніки CES 2017, заході, що проходить щороку в Лас-Вегасі. Новинка вже само по собі повністю змінює погляд на сучасний телевізор. Чому? Хоча б тому, що LG W7 OLED - це найтонший на сьогоднішній день телевізор. Виробники порівнюють його товщину з товщиною звичайних шпалер. І це не перебільшення. Товщина екрану складає всього 2.85 мм! Доступний екран в двох модифікаціях, з діагоналлю в 65 і 77 дюймів.
Як можна здогадатися, при товщині в 3 міліметри, в конструкції екрану просто немає місця для таких речей, як звичайні динаміки. З цієї причини разом з екраном рекомендується використовуватии невелику панель Dolby Atmos Sound Bar. Вона має два вертикальних динаміка синхронізованих з екраном і автоматично включаються тоді, і тільки тоді, коли екран починає працювати. На панелі також є найрізноманітніші входи, від старого-доброго DVD-приводу до USB-роз’ємів.
Телевізор LG W7 OLED може похвалитися вражаючим дозволом в 4K і передає неймовірний колорит кольорів. Найголовніше, що новинка вже дуже скоро буде доступна в продажу. Модель з діагоналлю в 65 дюймів планується випустити на споживчий ринок вже восени 2017 року. Слідом за нею вийде і телевізор з більшою діагоналлю.
Варто зазначити, що LG і раніше експериментувала з OLED-технологіями і гнучкими тонкими дисплеями. На торішній виставці CES компанія представила дисплей-рулон товщиною 0,18 мм. Розробку технологій для гнучких дисплеїв також ведуть вчені з Технологічного університету Делфта, Технологічного університету Чалмерса, а в Національному інституті матеріалознавства Японії створили дисплей, який можна різати на шматочки. Втім, поки всі ці розробки не виходять за межі наукових лабораторій і до споживчого ринку доберуться не скоро.